enteresan.com LogoÖlçü Kapları İçin Yeni Kepçe

Şu anda Amazon.com sitesinde 18 Amerikan doları fiyatından satılıyor.
Ölçü Kapları İçin Yeni Kepçe

Ölçü kabı tasarımları, yıllar içerisinde eski metal tasarım stilinden daha modern tasarımlara doğru değişiklik göstermeye başladı. Bununla birlikte, en yeni tasarımlar her zaman havalı görünürler ancak aynı zamanda güvenilir olmaktan da uzaktırlar. Bir New York tasarım şirketi olan Pollen Design, NuScup olarak adlandırdıkları ölçü kabının en yeni versiyonun tasarladılar. NuScup, iki farklı materyalden kalıplanmış ayarlanabilir bir ölçü kepçesi. Ölçü kabının yapıldığı malzemede herhangi bir kırılma riski bulunmuyor. NuScup, hem sıvı hem de katı ürünler için kullanılabiliyor ve kolay temizleme işlemi için açılabiliyor. Aynı zamanda kolayca saklayabilmeniz için üzerinde bir mıknatıs bulunuyor. Şu anda Amazon.com sitesinde 18 Amerikan doları fiyatından satılıyor.

Ölçü Kapları İçin Yeni Kepçe

Ölçü Kapları İçin Yeni Kepçe

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?