enteresan.com LogoOldukça Yaşlı Yapının Modern Değişimi

Yaşlı Binanın Büyük Değişimi...
Oldukça Yaşlı Yapının Modern Değişimi

Küçük bir çocukken kütüphaneye gitmeyi çok sevdiğimi hatırlıyorum.Kitaplara göz atmak benim için, cumartesi öğleden sonralarının vazgeçilmez eğlencesi olurdu.Şimdi, teknoloji çağında ve internetin varlığıyla, kütüphaneler şöhretini kaybediyor.İnsanlar eskisi gibi kütüphanelere gidip araştırma yapmak yerine aradıkları şeylere ulaşabilmek için internet üzerinden arama yapıyorlar.Singapur da bulunan Bishan Community Library (Bishan Cemiyeti Kütüphanesi) hala kapısının önünden geçen hem gençlerin hem de yaşlıların ilgi ve alakasını çekebiliyor.Neredeyse günümüzün modern ağaç evleri gibi kütüphane çıkıntılardan meydana geliyor.Renkli camları olan bölmeleriyle, iyi bir kitapla çekilip grup halinde sessiz tartışmalar yaparak diğerleriyle fikirlerinizi paylaşabileceğiniz sıcak bir ortam sunuyor.Bölmeler renkli camlardan yapılmış bu sayede gökkuşağının ışıklarını camdan içeri yansıtıyormuş hissi uyandırıyor.Kütüphanenin ambiyansı yaşlı olsun genç olsun herkesi heyecan verici ortamına adeta davet ediyor.

Mimar: LOOK Architects

Oldukça Yaşlı Yapının Modern Değişimi

Oldukça Yaşlı Yapının Modern Değişimi

Oldukça Yaşlı Yapının Modern Değişimi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?