enteresan.com LogoÖlen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.
Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti
Küçük Poppy doğumundan sonra ilk günlerini yoğun bakım ünitesinde geçirdi ve gelişme göstermeye başladı.


Anne ve babasının tek isteği kızlarının sağlığına kavuşmasıydı.Poppy, 15 aylıkken yürümeye başladı ve ebeveynlerini çok sevindirdi. Ancak yine de konuşmakta güçlük çekiyor, gülemiyor.


Poppy 2 yaşına girdiğinde ise durumu daha da ağırlaştı.Poppy’nin annesi, kızını yatağında bilinçsiz halde yatarken buldu ve derhal hastaneye götürdü.Doktorlar, Poppy’nin ciğerlerinde sıvı biriktiğini ve beynine bir süre oksijen gitmediğinden dolayı beyninde hasar oluştuğunu açıkladılar. Durumu daha da kötüye gidince doktorlar küçük kızın yaşayamayacağını düşündüler.


Aile yılbaşını hastanede kutladı. Poppy’nin son yılbaşı olacağını düşündüğünden 14 yaşındaki Elisha, 12 yaşındaki Macey ve 11 yaşındaki Alfie’yi de hastaneye getirerek kız kardeşlerini son kez görmelerini sağdılar.Macey, Poppy’i neşelendirmek için, çocukken hepimizin yaptığı o hareketi kız kardeşinin göbeğine yaptı.O anda inanılmaz bir şey oldu.Poppy hayatında ilk kez gülümsedi.Baba Stephen, “Macey, kız kardeşinin göbeğine o hareketi yapınca Poppy bir anda gülmeye başladı. Gördüklerimize inanamadık” dedi.Olayın ardından Poppy’nin durumunda gelişme görüldü. Çocuk adeta hayata döndü ve konuşmaya başladı.

Mucizeden başka bir şey değildi.Baba, “Poppy’nin durumu giderek düzeliyor. Konuşmaya ve suratını oynatmaya başladı. Kızım doğduğundan beri savaşçı ruhluydu” dedi.Muhteşem bir olay! Poppy’nin ne kadar mücadeleci bir kız olduğunu herkes görmüş oldu. Umarız ki sağlığına tamamen kavuşur ve diğer çocuklardan hiçbir farkı kalmaz. Kendisini böylesine seven bir ailesi varken, en kısa sürede sağlığına kavuşacağını düşünüyoruz.

Gördüğünüz gibi hayat mucizelerle dolu. Haberi paylaşmayı unutmayın.Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.