enteresan.com LogoOlimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatlarda genç ruhlu yaşlı sporcular
Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Oflaya puflaya da olsa 100 yaşındaki Ruth Frith 4 kiloluk bir topu 4 metre uzaklığa atarak Dünya Spor Oyunları'nda altın madalyaya sahip oldu. Yalnız şunu da eklemek lâzım ki Bayan Frith, 100-104 yaş kategorisinde gülle atma yarışına katılabilen tek kadındı. Olası rakipleri Sydney Stadyumu'na gelemeyecek kadar yaşlıydılar ya da ağırlık kaldıracak güçleri yoktu. 95 ülkeden gelen 28,292 katılımcıdan biri de oydu. Diğer yarışmacıların yaşları 24 ile 101 arasında değişiyordu. Bayan Frith gülleyi atarken Olimpik Atletik Merkez stadyumunda herkes onu destekledi. Alkol ve sigarasız, sağlıklı bir yaşam sürdüğünü belirten Frith, yarışmaya katılan diğer yaşlılara da örnek oldu.

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.