enteresan.com Logo



Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatlarda genç ruhlu yaşlı sporcular
Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Oflaya puflaya da olsa 100 yaşındaki Ruth Frith 4 kiloluk bir topu 4 metre uzaklığa atarak Dünya Spor Oyunları'nda altın madalyaya sahip oldu. Yalnız şunu da eklemek lâzım ki Bayan Frith, 100-104 yaş kategorisinde gülle atma yarışına katılabilen tek kadındı. Olası rakipleri Sydney Stadyumu'na gelemeyecek kadar yaşlıydılar ya da ağırlık kaldıracak güçleri yoktu. 95 ülkeden gelen 28,292 katılımcıdan biri de oydu. Diğer yarışmacıların yaşları 24 ile 101 arasında değişiyordu. Bayan Frith gülleyi atarken Olimpik Atletik Merkez stadyumunda herkes onu destekledi. Alkol ve sigarasız, sağlıklı bir yaşam sürdüğünü belirten Frith, yarışmaya katılan diğer yaşlılara da örnek oldu.

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Olimpiyatın Genç Yaşlıları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.