enteresan.com LogoOrdu Esintili Askılar

Askeriye fanteziniz varsa ve diğer klasik askılardan bıktıysanız bu askılar tam size göre.
Ordu Esintili Askılar

Modayla ilgileniyorsanız, piyasadaki tüketici kitlesine de uyuyorsunuz demektir yada piyasada adını duyurmuş markalara rağbet ediyorsunuzdur.Tasarımcı Fay Berry, oldukça eşsiz olan Maharishi isimli bir marka ismi seçerek ordudan esinlenilmiş bu çelik askıları yaratarak Maharishi markasının geleceğe yönelik deneyimini artırmayı hedefliyor.Tasarımı perakende piyasasına sokan ise aksesuarları ve bağlantı noktaları olarak göze çarpıyor.Silah, el bombası, uçak, paraşüt ve tank biçiminde tasarlanmış olan bu askılar elbiseleri sergilemek için kullanılabilir yada sökülebilen omuz desteklerini kaldırarak dramatik bir duvar yada pencere sergisine dönüşebilir.


Tasarımcı: Fay Berry

Ordu Esintili Askılar

Ordu Esintili Askılar

Ordu Esintili Askılar

Ordu Esintili Askılar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.