enteresan.com LogoOrman Dostlarından Etkileyici Etkinlik

Her sene 'Köksüz Ormanın Dostları' tarafından düzenlenen bu etkinlik, bir zamanlar süslenen yılbaşı ağaçlarından ayrılmak için güzel bir yol.
Orman Dostlarından Etkileyici Etkinlik

Fakat biz insanlar nasılızdır bilirsiniz. Her şeyi bir amaca hizmet ettiği sürece severiz. Yılbaşı ağaçları için de aynı şey geçerlidir. Tatil sezonu geçer geçmez çoğumuz onları sokağın köşesine bırakırız. Köksüz Ormanın Dostları devriyesi, San Francisco sokaklarını dolaşarak bulabildikleri tüm ağaçları topluyor ve onları yakarak en uygun 'gömme' törenini gerçekleştiriyor. Yılbaşı Sonrası Yakma Törenleri, 1990 senesinde başladı ve o günden beri çok insan bu grubun arasına katıldı. Her sene yılbaşından sonra bu yeşillikleri Ocean Beach'e götürüyor ve yanmalarını seyrediyorlar. Bundan daha etkilyici olansa adamların yaktıkları ağaçların küllerini sahilden temizlemesi. Ayrıca yaktıkları ağaçların çevreye verdiği zararı karşılamak için de birkaç bitki dikiyorlar.

Orman Dostlarından Etkileyici Etkinlik

Orman Dostlarından Etkileyici Etkinlik

Orman Dostlarından Etkileyici Etkinlik

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.