enteresan.com LogoOrtası Delik İlginç Musluk

Ortası delik musluk, günlük yaşamımızda tamamıyla farklı bir su kullanımı deneyimi sunuyor.
Ortası Delik İlginç Musluk

Böylece küçük bir ev musluğunda suyun büyük hayranlık uyandıran güzelliğini tekrar keşfediyoruz. Bu eşsiz musluk, suyun çembersel bir şekilde akmasını sağlıyor. Musluğun açıklığından ışık girerek akan suyu seyrine doyum olmaz bir görüntüye dönüştürüyor. Bu sayede suyun elmas kadar değerli bir element gibi görünüyor. Tasarımın estetik anlamda başarısının yanında, sıcak ve soğuk musluklarının bulunması nedeniyle normal bir musluğun kullanım kolaylığı bu şık muslukta kaybolmuyor. Daha da önemlisi bu üç parça musluk, geniş lavabolara ve banyo tezgahlarına uyum sağlayabiliyor.

Ortası Delik İlginç Musluk

Ortası Delik İlginç Musluk

Ortası Delik İlginç Musluk

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.