enteresan.com LogoPolisin Görmemesi Gereken Fotoğraf Makinesi

İlginç ama pratik olmayan bir fotoğraf makinesi
Polisin Görmemesi Gereken Fotoğraf Makinesi

Kimi zaman firmalar farklı olmak adına oldukça ilginç tasarımlar yapabiliyorlar. Örneğin dünyanın en ünlü fotoğraf makinesi markalarından biri olan Canon'un bu tasarımına bakınca insanın aklına pek çok soru geliyor: Silah şeklinde bir fotoğraf makinesi sokakta nasıl kullanılır?

Polisin Görmemesi Gereken Fotoğraf Makinesi

Türkiye'de bu fotoğraf makinesini birine doğrulttuğunuzu düşünsenize... Ya da polis görse ne der? Ruhsat ister mi? Boyna nasıl asılır. Fotoğraf çekerken tepiyor mu vb.

Polisin Görmemesi Gereken Fotoğraf Makinesi

Böyle bir fotoğraf makinesi kullanmak cesaret ister. Bu makineyi kullanırım diyen varsa başına gelebileceklerden nasıl kurtulacağını da bizimle paylaşması gerekir.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.