enteresan.com LogoPratik Bir Araç: Mantar Tıpası Kamyonet

Mantar Tıpası Kraliçesi Jan Elftman'dan Mantar Tıpası Kamyoneti
Pratik Bir Araç: Mantar Tıpası Kamyonet

Mantar Tıpası Kamyoneti, aynı zamanda Mantar Tıpası Kraliçesi olarak da bilinen Jan Elftman tarafından yaratılmış bir 'başyapıt'. 10,000 şarap mantarınız olsa ne yapardınız? Belki kendinize bir şarap mantarı kostümü, belki de orijinal bir mantar resmi yapabilirdiniz. Ancak Jan Elftman bambaşka bir şey yapmaya karar verdi. Bir kamyoneti mantar tıpalarıyla kapladı. On üç sene boyunca bir İtalyan restoranında çalışan ve 10,000 kadar mantar tıpası toplamayı başaran Elftman, eseriyle gurur duyuyor. Şimdi Mantar Tıpası Kamyoneti internetteki en popüler araçlardan biri fakat Elftman'ın eline geçen tek şey bu değil. Mantar tıpalı kamyonet, başka sebeplerle de ona pratik geliyor. Mantar tıpalar doğal olarak geçirimsiz, su geçirmezdirler ve kaldırma kuvveti verirler. Yani bu kamyoneti kullananın korkması gereken tek şey alkollü araç kullanmaktan polis tarafından yakalanmak.

Pratik Bir Araç: Mantar Tıpası Kamyonet

Pratik Bir Araç: Mantar Tıpası Kamyonet

Pratik Bir Araç: Mantar Tıpası Kamyonet

Pratik Bir Araç: Mantar Tıpası Kamyonet

Pratik Bir Araç: Mantar Tıpası Kamyonet

Pratik Bir Araç: Mantar Tıpası Kamyonet

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ölünce Parasıyla Gömülmek İstedi! Bakın Nasıl Bir Çözüm Buldular

Cimri bir eşe sahip olmak can sıkıcı olabilir. İnsanlar kendi kazandıkları parayı istedikleri gibi harcamakta özgürdürler elbette. Ancak evliyseniz cimri olmak pek de iyi bir fikir değil.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.