enteresan.com LogoRahat Gardıroplar

Tasarımcı Arnaud Lapierre'den Rahat Gardıroplar
Rahat Gardıroplar


Bu tasarım açıldığında katlanan bir gardırop kapısı.Easy closet'in (rahat gardırop) arkasında oldukça genel ve harika bir fikir yatıyor.Saklama alanı bazen bir ödül olabilir, herhangi yenilikçi bir yöntem sahip olduğunuzdan fazlasına sahip olmanızı sağlayabilir.Kapıda asılı olan yeterli sayıdaki kanca çantalardan tutunda paltolara kadar her şeyi asabilmenizi mümkün kılıyor.Tasarım, kancalardaki her şeyi boşaltmanıza gerek kalmadan kapıyı açabilmenize müsaade ederek eşyalarınızı gerektiği gibi gardırobun içine asmanız konusunda sizi cesaretlendiriyor.Tasarımda eksik olan tek şey aynaların eksikliği, kapının üzerine ayna yerleştirildiği zaman gerçek bir kazananımız olacağı kesin.
Tasarımcı: Arnaud Lapierre

Rahat Gardıroplar

Rahat Gardıroplar

Rahat Gardıroplar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?