Yeni Resimler

Son Eklenen Resimler

Stres Gerçekten Saçların Beyazlamasına Neden Olur mu?

Stres saç beyazlatır mı? Stresli olmak saç beyazlamasında ne kadar etkili? Haberimiz bu soruların yanıtlarını merak edenler için.. İşte şaşırtan detaylar..

Kadın Polis Açlıktan Ağlayan Bebeği Emzirdi

Arjantin’de annesinden ayrı kalmış ve açlıktan sürekli ağlayan 8 aylık bir bebeği gören yeni doğum yapmış kadın polis memuru, çocuğun ağlamalarına dayanamayarak onu emzirdi. İşte ayrıntılar..

Bu Ülkelerde Öyle Çok Erkek Sıkıntısı Var ki Kadınlar Evlenebilmek İçin Para Ödüyorlar!

Dünyada hem evliliğe teşvik eden hem de erkek sıkıntısı çekilen ülkeler var, bu ülkelerde de kadınlar evlenebilmek için para ödüyorlar! İşte bu erkek sıkıntısı olan ülkeler!

Dünya Şokta! Ünlü Kahin Baba Vanga'nın 2019 Kehanetleri Açıklandı!

Şimdiye kadar büyük tsunami felaketi, 11 Eylül saldırıları ve IŞİD gibi pek çok şeyi kehanetleri sayesinde bilen dünyaca ünlü kahin Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri açıklandı!

Endonezya'daki Bir Genelevde Seks İşçisi Olarak Çalıştırılan Orangutanın Kurtarılış Öyküsü

Uzun seneler bir genelevde seks işçisi olarak çalıştıran orangutan Pony, 2003'te kurtarıldı. Bu hüzünlü hikayeyi Pony'i kurtaran ekibin ağzından yayınlıyoruz...

İçerdiği Sosyal Mesajlar ile Bütün Dünyada Farkındalık Yaratmış 13 Reklam Afişi

Şimdiye kadar içermiş olduğu sosyal mesajlar ile yaşamış olduğumuz dünyada farkındalık yaratan, gelmiş geçmiş en iyi reklam afişlerini sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Bu Eski Hakiki Anam Babam Takvimi Her Yerde Bulamazsınız!

İşte sizin için el emeği göz nuru ile yazılan eski anam babam takvimi. Her yerde bulunmaz.

6 Saat Hiç Kıpırdamadan Duran Kadına Yapılanlar ve İnsanlığın Çirkin Yüzü

İnsanın yeri geldiğinde bir hayvandan daha vahşi olabileceğinin kanıtı olan ve başrolünde performans sanatçısı Marina Abramovic'in olduğu 1979 yılında yapılmış olan çok etkileyici ve dehşet verici gösterinin ayrıntılarını sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

19. Yüzyılın Güzellik Sembolü, Erkeklerin Aklını Başından Alan İran Prensesi: Qajar

Güzellik standartları dönemler değiştikçe değişiklik gösteriyor.. 19. yüzyılda İran'da güzellik tanımı bir hayli farklıydı. İşte o zamanın güzellik sembolü İran Prensesi Qajar..

Twitter'da Yeni Trend! Tesadüfen Çekilen Romantik Çift Fotoğrafları

Twitter'da yeni başlayan akımda tesadüf eseri çekilen çift fotoğrafları fazlasıyla "mention" gelmiş. İşte tesadüfen çekilen romantik çift fotoğrafları akımının baş kahramanları!

Görünce Şaşırıp Kalacağınız 17 Gerçeküstü Gölge ve Yansıma Fotoğrafı

Gördüğünüzde gözlerinize olan inancınızı sorgulayacağınız birbirinden şaşırtıcı gölge ve yansıma oyunu olan fotoğrafı sizin için galerimizde paylaşıyoruz. İşte o şaşırtan fotoğraflar!

Yaratıcı Fikirleri Sayesinde Öğrencilerinin Gönüllerini Fetheden 21 Öğretmen

Hem öğreten hem de güldüren öğretmenler, öğrencileri tarafından çok hem de pek çok seviliyor! İşte yaratıcı fikirleri ile öğrencilerinin sevgilerini kazanan 21 öğretmen!

Uyumun Böylesi! Sizi Şaşırtacak Derecede Aşırı Düzenli Olan 35 Görüntü

Düzenli şeyleri seven mükemmeliyetçilere şahane bir haber hazırlardık. Aşırı düzenli şeyleri şeyleri gösteren huzur veren fotoğrafları galerimizde paylaşıyoruz! İşte başlıyoruz!

Türk Destanı 'Dede Korkut' UNESCO Kültür Mirası Listesine Eklendi!

Ünlü Türk Destanı ‘Dede Korkut’, UNESCO Dünya Somut Olmayan Kültür Mirası Temsili Listesi’ne oy birliğiyle kabul edildiği haberi geldi. İşte haberin detayları!

Yurdum İnsanının Mizahını Yansıttığı Kahkaha Garantili 15 Efsane Yazı

Yurdum insanın espri anlayışının ne kadar gelişmiş olduğunu anlatan birbirinden komik yazıları sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

İlginç Olaylar Karşısında İçindeki Komedyeni Açığa Çıkaran 14 Kişi

Hiç beklenmedik durumlarda bile olayın içine mizah katabilen birbirinden komik kullanıcının mesajlarını sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Eminiz! Daha Önce Hiç Duymadığınız Dünyamızdaki 16 Etkileyici Gerçek

Yaşadığımız dünyada olduğunu belki de hiç duymadığımız, birbirinden şaşırtıcı olayları ve bilgileri sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Arka Bahçesinde Nükleer Reaktör Üreterek Mahalleyi Komple Radyoaktif Yapan Gencin Hikayesi

1975 doğumlu olan ve bilime ilgi duyan David Hahn arka bahçeye nükleer reaktör yaptı ve bütün mahalleyi de radyoaktif yaptı! İşte duyanları şaşkına çeviren gencin öyküsü...

Türkiye’de 800 Milyar Dolar Değerinde Rezerv Bulundu: 900 Sene Yetecek Kadar Var!

Bursa’nın bir ilçesinde 800 milyar dolarlık mermer rezervinin bulunduğu belirtildi. Tam 900 sene yetecek kadar mermer rezervi hakkındaki ilginç bilgileri sizinle paylaşıyoruz.

Google Haritalarda Yakalanan Gelmiş Geçmiş En Tuhaf ve Komik Kareler

Google Haritalarda (Maps) yakalanan şimdiye kadar görülen en komik ve aynı zamanda tuhaf fotoğraf karelerini sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o anlamsız kareler!

1 Kadın 2 Aşık Müzisyen ve Yol Ayrımı: Barış Manço, Fikret Kızılok ve Maria Claude Arasındaki Aşk Üçgeninin Hikayesi

Türk müziğinin iki dev ismi Barış Manço ve Fikret Kızılok arasında, Maria Claude ismindeki bir kadına olan aşkları yüzünden yaşanan yol ayrımı ve bu aşk üçgeninin ilginç ayrıntılarını sizinle paylaşıyoruz.

Eğlenceli Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı Ödülü Finalisti 14 Komik Kare!

Geçtiğimiz yılın "Komik Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı Ödülleri" yarışmasında ödül için yarışan birbirinden keyifli fotoğrafları sizin için galerimizde bir araya getirdik. İşte o komik vahşi doğa fotoğrafları! Sizin favoriniz kaç numara? Benim ki 8! :)

Kehanetleriyle Her Şeyi Bilen “Baba Vanga” ile İlgili Şok Eden İlginç Gerçekler

Kehanetleri sürekli doğru çıkan dünyanın en ünlü kahinlerinden "Baba Vanga" ile ilgili oldukça ilginç olan gerçekleri sizin için galerimizde sıraladık.

Kötü Giden Günü Bile Güzelleştirecek Birbirinden Komik Whatsapp Sohbetleri

Morali bozuk olanları bile keyiflendirip eğlendirecek en komik Whatsapp yazışma ve sohbetlerini sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Haydi gülmeye hazır mısınız?

Salatalık Dilimini Damağınıza Yerleştirin Bakın Sonra Neler Oluyor

Salatalığın genel olarak hem bedenimize hem de cildimize ne kadar faydalı olduğunu zaten biliyoruz. Peki salatalık dilimini damağınıza yerleştirdikten sonra neler olup bitiyor biliyor musunuz? Haydi gelin hep beraber öğrenelim!

Türk Bilim İnsanı İmkansız Denileni Başardı: Dünyanın En Büyük Şirketleri Onu İstiyor!

Erzurum Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi olan Doç. Dr. Ayşe Bayrakçeken Yurtcan, geliştirmiş olduğu nanomalzemeler ile elektrikle çalışan araçlarda 5 dakikalık dolumla şarj olarak yaklaşık 480 kilometre yol gitmeyi sağlayan yakıt pili üretti! İşte Doç. Dr. Ayşe Bayrakçeken Yurtcan'un büyük başarısının ayrıntıları!

Japonya'nın Siber Güvenlikten Sorumlu Bakanı: 'Hiç Bilgisayar Kullanmadım, USB Nedir Bilmiyorum'

Teknoloji bakımından dünya devi olan Japonya'da siber güvenlikten sorumlu olan bakan Yoşitaka Sakurada: 'Hiç Bilgisayar Kullanmadım, USB Nedir Bilmiyorum' diye bir açıklama yaparak herkesi şaşırttı! İşte ilginç ayrıntılar.

Kışın Arabanızın Isınmasını Sağlamak Motora Yararlı Değil Aksine Zararlı!

Makine uzmanı ve eski araba yarışçısı olan Stephen Ciatti , kış mevsiminde arabayı ısıtmak gerektiği efsanesini çürüten bilgiler verdi. Ona göre bu arabaya yararlı değil, tam tersine zararlı. İşte ayrıntılar!

Son Model Arabanın Lüks Koltuğunu Parçaladı: Bakın İçinden Neler Neler Çıktı!

YouTuber bir baba ve oğlu, dünyanın en büyük araba markalarından olan Alman markası bir arabanın koltuğunun içinde neler olduğunu merak etti ve bunu videoya çekti. Bakın lüks koltuğun içinden neler neler çıktı!

Prenses Diana ve Freddie Mercury'nin Birlikte Geçirdiği Unutulmaz Gecenin Öyküsü

Yakın zamanda vizyona giren ve Queen'in efsanevi ismi Freddie Mercury ile ilgili olan “Bohemian Rhapsody” isimli filmde anlatılmayan Freddie-Diana dostluğunu ve Londra'da geçirilen çılgın gecenin hikayesini sizin için galerimizde paylaşıyoruz. İşte o gece yaşananlar...