Yeni Resimler

Son Eklenen Resimler

İşte Karşınızda Dünyanın En Tuhaf Meslekleri Ve Gelirleri

Dünyanın dört bir yanından hayretler içinde bırakan bir çok meslek. Bazıları hem çok ilginç hem çok kazançlı. Mesleğinizden mutlu değilseniz bunlardan birini seçebilirsiniz…

Gözleriniz ve Algınız ile Oyun Oynayıp, Kafanızı Karıştıracak 12 İlginç Fotoğraf

Doğru zamanlama veya tesadüfi çekilen bu fotoğraflar, gözlem yeteneğinizi test etmenize yardımcı olacak.

En Düşükten En Yükseğe: Ülke Liderlerinin Yıllık Maaşları

Ülke liderleri başkanlık maaşı alıyor. Peki hangisi ne kadar alıyor? Gelin birlikte bakalım!

Annelerin Gerçekten Özel Güçleri Olduğunu Gösteren Birbirinden Eğlenceli 8 Çizim

Anneler, annelerimiz... Onlar bizim canımız! Üstelik özel güçleri de var...

Rakiplerinizden Açık Ara Önde Olduğunuzu Gösteren 6 İşaret

Kimselerin sizinle boy ölçüşemeyeceği kadar iyi olup olmadığınızı nasıl anlarsınız? Rakiplerinizden açık ara önde olduğunuzu gösteren 6 işareti sizin için galerimizde sıraladık. İleri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında insanlardan çok daha iyi olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Ameliyat Sırasında Gaz Kaçıran Kadının Vücudu Doktorlar Ne Yapacağını Şaşırdı

Tokyo’da lazerli ameliyat sırasında gaz çıkaran kadının vücudu ciddi şekilde yandı.

1 Bardak Kola İçtikten 1 Saat Sonra Bakın Vücudunuzda Neler Olur?

Kola içiyor musunuz? Peki 1 bardak kola ya da gazlı içeceklerden içtikten sonra, dakikalar ve sonrasında da 1 saat içinde vücudunuzda ne gibi değişiklikler oluyor bilmek ister misiniz? Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında 1 kutu ya da bardak kola içtiğinizde 1 saat sonra vücudunuzda oluşan değişiklikleri görebilirsiniz. Bakalım yazının sonunda hala kola içmek isteyecek misiniz?

Ortalığı Ayağa Kaldıran Ünlü Elbisenin Sırrı Çözüldü

Kısa bir süre önce internette fenomen olan bu elbise dünyayı ikiye bölmüştü. Bazıları bu elbisenin beyaz bazıları da mavi olduğunu ileri sürmüştü. İleri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında insanların bu elbiseye bakıp farklı renkler görmesinin açıklamalarını görebilirsiniz.

Karda ve Buzda Yürürken Dikkat Etmeniz Gereken Hayati Şeyler

Karlı ya da çok soğuk havada buz tutan yollarda ve buz üzerinde yürümek oldukça zor bir hal alır. Peki karda ve buzda kayıp düşmemek için ne yapmak gerekiyor? Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında buzda kaymamak için önemli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Atatürk'ün Sol Gözündeki Bilinmeyen Sır

Kurucumuz büyük Atatürk'ün sol gözündeki değişikliği fark ettiniz mi? Eğer fotoğraflarına dikkatle bakarsanız sol gözünün biraz şehla olduğunu görürsünüz. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de Mustafa Kemal Atatürk'ün sol gözündeki sırrın ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

İsveçli Annenin Velilere Ders Niteliğindeki Nasihatini Binlerce Kişi Paylaştı

İsveçli bir anne olan Claudia Crowley Sörensson kızının okuluna gidiyor ve gördükleri karşısında çok şaşırarak velilere bir yazı yazmaya karar veriyor ve bu yazıyı Facebook aracılığıyla paylaşıyor. Kadının kısa zamanda binlerce kişi tarafından paylaşılan yazısını görmek için ileri butonuna tıklayabilirsiniz.

Sosyal medyada şenlik var - Sosyal Medya Enleri

Yurdum insanı sosyal medyada neler paylaştı...

Kafayı Kırdıracak Cinsten Anlamsız 13 Fotoğraf Karesi

Çekiliş amacı olmayan birbirinden farklı fotoğrafları derlediğimiz bu albümde gerçekten hiçbir amacımız yok.

Elden Ayaktan Düşen Eşeği Kurda Yem Etmek İstediler – Kurt Eşeği Görünce Bakın Ne Yapıyor

Hayvanlara yapılan işkenceleri asla anlayamayacağız. İnsanlar genelde hayvanlara karşı duyarlı olsa da maalesef aramızda caniler de var.

Öldürdüğü Egzotik Hayvanlarla Çektirdiği Pozlar Yüzünden Ölüm Tehditleri Alan Kız: Aryanna Gourdin

İnsanoğlu, hayvanlara zulmetmenin yolunu ne yapıp edip mutlaka buluyor. Şimdi size bahsedeceğimiz olayın detaylarını öğrendikten sonra tüyleriniz diken diken olacak. Küçük bir kız çocuğundan bir canavar nasıl yaratılır, gerçekten hayrete kapılacaksınız!

Tüm İnsanlığı İlgilendiren Şok Etkisi Yaratacak 7 Gerçek

Tüm dünyadaki insanların bilmek isteyeceği birbirinden ilginç ve faydalı bazı gerçekler.

Baktığınız An Gülmekten Kendinizi Alamayacağınız 8 Komik Fotoğraf

Gördüğünüz anda sizde gülme isteği uyandıracak birbirinden komik fotoğraflar!

Bilimsel Olarak İspatlandı: Sanat Stresi Azaltıyor!

Yabancı kaynaklı bir bilim sitesinin haberine göre, bilim adamları sanatın stresi azalttığı kanıtladı! Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında bilim adamlarının araştırmaları sonucu sanatın stresi azalttığı haberinin ayrıntılarını okuyabilirsiniz. O zaman daha çok heykel, resim, sinema, ve tiyatro daha az stres.

Karaciğerinizde Sorun Olup Olmadığını Anlayacağınız Önemli Uyarılar

Vücudumuz bizi önceden bazı sinyaller yollayarak uyarıyor! Karaciğerinizde sorun olduğunu nasıl anlarsınız biliyor musunuz? Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz resimlerin altında karaciğerinizde bir problem olup olmadığını anlayabilir ve buna göre önleminizi alabilirsiniz.

Soğuk Esprinin Böylesi! Kardan Araba Trolüne Kanıp, Olmayan Araca Ceza Kesen Polisler!

Kar küreme saatlerinde hatalı yere park eden araca ceza yazmaya giden polisler çok farklı bir şeyle karşılaştı. Kanadalı bir eleman, kar küreme görevlilerini trollemek için bir kardan bir araba yaptı.

Şaşırtıcı Çalışma: 9 Bin Yıl Önce Kadın Yüzü Nasıldı?

Binlerce yıl önce kadınların yüzü nasıldı, şimdiki kadın yüzleri gibiydi hiç merak ettiniz mi? Hemen söyleyelim 9 bin yıl önceki kadın yüzü şimdiki kadın yüzlerinden oldukça farklıymış. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında adım adım resimler sayesinde Mezolitik Çağ'da kadınların yüzünün nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz.

Doktorlar Genç Kızı Kurtarabilmek İçin Onu Bu Hale Getirdiler

Melanositik nevüs denilen bir benle doğan Xiao Yan doğduğu günden beri bu lekeyle yaşıyor ama bu ben oldukça tehlikeli ve kanserli hücrelerin izlerini taşıyor. Bu nedenle doktorlar genç kızın yüzünde farklı bir tedavi yöntemi geliştirdiler. Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında Xiao Yan'ın yaşadıklarını ayrıntılarıyla birlikte öğrenebilirsiniz.

Dünyanın En Kısa ve Şaşırtıcı Kişilik Testi

Dünyanın en kısa ve ilginç kişilik testini yapmaya hazır mısınız? 9 farklı resimden oluşan resimlerden birini seçin ve kişiliğinize dair ipuçlarını görün. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında seçtiğiniz resme uygun olarak kişilik testinizi okuyabilirsiniz.

Ayak Parmak Şekline Göre Karakter Analizi

Ayak parmak şeklinize göre karakter analizi çıkarıldığını biliyor musunuz? Galerimizde bulunan ayak şekillerinden kendinize uygun olanını seçin ve karakter analizinizi öğrenin. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında ayak şekline göre neler yazılı olduğunu görebilirsiniz. Sizinkisi hangisi? A, B, C ya da D, hangisi?

Dünyada Hala İyi İnsanların Olduğunu Gösteren Umut Veren Güzel Haberler

Son zamanlarda yaşadığımız kötü ve umudumuzu kıran olayların yanında umutları bir anda yeşertecek olan güzel haberlerin yer aldığı "Ben bugün bi'şey öğrendim" isimli sosyal medya grup üyelerinin paylaşımlarını galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında bu müthiş bilgileri görebilirsiniz.

Ülkemizde Daha Önce Görmediğiniz Şaşırtıcı Bir Kütüphane

Ülkemizde gördüğümüz kütüphane tasarımlarından oldukça farklı olan, Karabük'teki etkileyici Kamil Güleç Kütüphanesinin şaşırtıcı fotoğraflarını galerimizde bir araya getirdik. İleri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında bu oldukça değişik olan kütüphane ile ilgili ayrıntıları görebilirsiniz. Sizce de çok güzel değil mi?

120 YIL YAŞAYIP 70 YAŞINDA DOĞUM YAPIYORLAR!

Hunza Türkleri Hun Türklerinden geliyor. Pakistan ve Hindistan sınırında yaşayan bu insanların çok ilginç bir özelliği var. Tamamen Müslüman olan Hunza Türkleri ortalama 110 ile 120 yıl yaşıyor. Burada 65 yaş yolun yarısı sayılıyor...

GÖRENLERİN AĞZI AÇIK KALIYOR! EN GENÇ ANNEANNE TÜRKLERDEN BIKMIŞ

İngiltere'nin en genç büyükannesi olan 35 yaşındaki Carrie Hilton, aynı zamanda en ateşli büyükanne olarak da oldukça konuşuluyor...

38 YIL EVVEL BİR BEBEĞİN HAYATINI KURTARAN HEMŞİRE, FACEBOOK'TAKİ FOTOĞRAFI GÖRÜNCE ŞOKE OLDU

Amanda Scarpinati, bebekken geçirdiği kaza sonrası 3. derece yanıklarla hastaneye kaldırılmıştı. Yıllar boyunca bir hemşirenin kendisini kucağında tuttuğu siyah beyaz fotoğrafla yaşadı. 38 yıl önce çekilen bu karedeki hemşirenin peşine düştü ve bakın neler oldu...

ÇIPLAK UYUMANIN 10 MUCİZEVİ FAYDASI

Amerikalıların sadece yüzde 8'i çıplak uyurken, Avrupa'da bu oran daha yüksek. Örneğin İngilizlerin üçte biri çıplak uyuyor. Türkiye'de buna dair bir istatistik yok. Oysa çıplak uyumanın sağlığa birçok faydası var. İşte son bilimsel araştırmalara göre çıplak uyumanın 10 faydası...