Yeni Resimler

Son Eklenen Resimler

Hurdaları Sanat Eserine Çeviren Harika Türk: Cem Özkan

Cem Özkan 24 yaşında ve Eskişehirli tasarımcı. Özkan tek tek hurdalıkları geziyor ve bulduğu parçalar ile dünyanın da hayranlıkla izlediği muhteşem eserler ortaya çıkarıyor. Galerideki ileri butonuna tıklayarak, siz de Eskişehir'li yetenekli tasarımcı Cem Özkan'ın hurda parçaları ile yarattığı şahane eserleri görebilirsiniz.

85'lik Ali Dede Berlin Sokaklarında Farklı Tarzıyla Gönülleri Fethetti

Doktor emeklisi olan ve 45 senedir Berlin'de yaşayan Ali dedenin tam 18 çocuğu var. Ali amca şimdilerde ise terzilik yapıyor. Her sabah değişik tarzında giyinip Berlin sokaklarında genç fotoğrafçı Zoe Spawton'a poz veriyor. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de 85 yaşındaki Ali dedenin değişik tarzdaki kıyafetler içindeki enteresan fotoğraflarını görebilirsiniz.

Ulu Önder Atatürk'ün Daha Önce Görülmemiş 38 Nostaljik Fotoğrafı

Türkiye Devleti'nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, daha önce görmediğinizi tahmin ettiğimiz birbirinden özel ve etkileyici fotoğrafını sizin için galerimizde bir araya getirdik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak Atatürk'ün bilinmeyen fotoğraflarını görebilirsiniz.

Eskiden Balık Cenneti Olan İstanbul'dan Nostaljik Balıkçı Fotoğrafları

İstanbul eski yıllarda tam bir balık cennetiydi. İçlerinden muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz balıkların da olduğu eski İstanbul'daki balıkçı ve balıkların fotoğraflarını galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu nostaljik balıkçı fotoğraflarını görebilirsiniz.

Derste Canı Sıkılan Öğrencinin Komik Çizimleri

Derste canı sıkılan bir üniversite öğrencisi dersteki öğretmenini oldukça farklı şekillerde çizerek bu çizimleri sosyal medya hesaplarından paylaştı. Galerideki ileri butonuna tıklayarak bu esprili ve yetenekli öğrencinin çizdiği çizimleri görebilirsiniz.

Bebeğini O Uyurken Şekilden Şekle Sokan Yetenekli Anne

Uyuyan tatlı bebeğini giydirip mekanı hazırlayan anne ortaya harika fotoğraflar çıkarıyor. Uyuyan bebeğini şekilden şekle sokan yetenekli annenin fotoğraflarını galeride derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu tatlı uyuyan bebeğin sevimli fotoğraflarını görebilirsiniz.

Bir Tornacı Ustasının Tasarladığı Müthiş Objeler

Bir tornacı ustasının alışık olduğu vida gibi aletlerden yaptığı birbirinden ilginç ve hoş tasarımı galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu başarılı tornacı ustasının yaptığı harika obje tasarımlarını görebilirsiniz.

Türk Bayrağı ile Poz Veren 13 Gururlu Yurdum Kedisi

Türk bayrağı ile poz veren, sevimli yurdum kedilerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeride bulunan ileri butonuna tıklayarak siz de Türk bayrağı ile poz veren birbirinden sevimli yurdum kedisini görebilirsiniz.

30 Metrekarelik Taşınabilir Evin İçinin Güzelliğine İnanamayacaksınız

30 metrekarelik bu taşınabilir eve - karavanın içinin görünüşüne ve dekorasyonunu görünce inanamayacaksınız. Galeride bulunan ileri butonuna tıklayarak siz de bu hayallerin taşınabilir evin içini gösteren müthiş fotoğrafları görebilirsiniz.

Tekrar Tekrar Bakmak İsteyeceğiniz Günün Şirinleri

Durup durup tekrar bakmak isteyeceğiniz birbirinden sevimli ve minik yavru kedi fotoğraflarını sizin için bir araya getirdik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu şirin mi şirin yavru kedi fotoğraflarını görebilirsiniz.

İnsanlık Konusunda Oldukça Düşündürücü Olan 12 Fotoğraf ve Hijayesi

Bize insanlığımızı yeniden hatırlatacak olan birbirinden etkileyici fotoğrafları galerimizde sizin için bir araya topladık. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu bize insanlığımızı tekrar hatırlatacak olan fotoğrafları ve resimlerin altında hikayeleri okuyabilirsiniz.

Hayatınızda Gördüğünüz En Karizmatik Kediler

Kedilerin her zamanki sevimli hallerinden çok karizmatik hallerini seçtik galerimizde sizin için! Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de sevimli kedilerin bu sefer karizmatik ve etkileyici hallerini görebilirsiniz. Siz nasıl buldunuz bu karizmatik kedileri?

Bir Anne Bebeği Uyurken Onun Tablo Gibi Fotoğraflarını Çekiyor

Bir anne tatlı bebeği uyurken onların tablo gibi görünen birbirinden sevimli ve özenli fotoğrafını çekip, harika bir proje meydana getirmiş. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu yetenekli annenin hazırladığı sevimli bebeğinin fotoğraflarını görebilirsiniz.

Karateci Kediler: Kedileri Hiç Böyle Görmediniz!

Kedileri hiç böyle görmediniz! Sevimli dostlarımız kedilerin havaya fırlamış ve zaman zaman karate yapar gibi görünen ilginç hallerini galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu çılgın zıplayan kedilerin enteresan fotoğraflarını görebilirsiniz.

Bir Apartmanın 10 Ayrı Dairesindeki Aynı Odada Olan 10 Farklı Hayatın Fotoğrafı

Bazen merak ederiz ya, benim odamda başkaları nasıl yaşardı, odayı acaba nasıl dekore ederlerdi diye.. İşte aynı odada yaşanan farklı hayatları anlatan ilginç bir proje! Bir apartmanın 10 ayrı dairesindeki aynı odanın 10 farklı fotoğrafını galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayın ve aynı odada yaşanan 10 farklı hayata tanıklık edin.

Kalp ve Beyin ile Her Gün Yaşadığımız Kararsızlıklar

Vücudumuzun yönetimini yürüten beyin ve kalp organlarının bizim yüzümüzden her gün düştükleri ikilemi esprili bir diller anlatan çizimleri sizin için galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de beyin ve kalp arasındaki ikilem ve çekişmeleri görebilirsiniz.

Çantanızı Takma Şekliniz Karakterinizi Ele Veriyor! İşte Karakter Analiziniz

Sen çantanı hangi şekilde taşıyorsun? Şaşırdığınızı biliyoruz! "Çanta takma şekli nasıl karakteri etkileyebilir ki" diye soruyorsunuz.. O zaman bu teste hemen başlayıp size cevabı hemen söyleyelim. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de resimlerin altında çanta taşıma şeklinize göre numaranızın, karakteriniz hakkında neler söylediğini okuyabilirsiniz.

Sadece 1 Dakikada Sağlık Sorunlarınızı Çözebileceği Söylenen Kaşık Testi

"Kaşıkla olsa olsa yemek yenir" dediğinizi duyar gibi oluyoruz. "Kaşık testi de nesi" diyenler için hemen açıklayalım. Kaşık testini uygulayarak bazı sağlık sorunları anlaşılabiliyor. Galerideki ileri butonuna tıklayarak resimlerin altında kaşık testinin nasıl uygulandığını öğrenebilirsiniz.

Bu Resimde Gördüğünüz İlk Şey Kişiliğinizi Ele Veriyor: Siz Ne Görüyorsunuz?

Bazı psikoloji testleri kişiliğiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Örneğin sizin için seçtiğimiz aşağıdaki resimde ilk olarak ne görüyorsunuz? Hepsinin açıklamaları galerimizde! Galerimizdeki ileri butonuna tıklayarak siz de resimde ilk olarak gördüğünüz şeyin kişiliğiniz ile ilgili analizini okuyabilirsiniz.

Bu Koridorun Sıradışı Fayansları İnsanları Şaşkına Çeviriyor

Dikkat! Bu optik illüzyon koridoru , bakınca sizin de başınızı döndürebilir! Bu zemin kaplamasında yer içeri doğru kaymış gibi mi görünüyor. Galerideki ileri butonuna tıklayın!

10 Saniyede Arabayı Bulabilir misin?

Ne kadar dikkatlisin? Mantıksal bulmacalar beynimiz için en güzel egzersizlerden biridir. Resimde gizlenmiş arabayı kaç saniyede bulacaksın? Arabayı bulamadıysan sonraki resimde cevabı görebilirsiniz.

3 Farklı Anlamı Birden İçeren Negatif Alan Testi: Siz İlk Olarak Ne Gördünüz?

Negatif alan kavramı bilhassa grafik tasarım sektöründe adından sıkça bahsedilen bir kavramdır. Bu kavramda, boşluk tasarımın bir parçası olarak kabul edilir ve boşluk ta aslında tasarlanır. Galerideki ileri butonuna tıklayarak, bu enteresan negatif alan testini kendinizde uygulayabilirsiniz.

Bu Zeka Testini 1000 Kişiden 1 Kişi Yapabiliyor

Sosyal medyada popülerleşen bu zeka testini 1000 kişiden 1 kişi çözebiliyor. Bu sorunun 2 farklı çözümü var. Eğer 2. çözümü kullanarak doğru cevap verenlerdenseniz siz ayrıcalıklı kişilerdensiniz. Hadi kendinizi test edin.

Arnold Schwarzenegger'in Kızı Işık Hızında Büyüyor!

Zaman çok hızlı geçiyor. Arnold Schwarzenegger'in kızının son fotoğrafını görünce buna hak vereceksiniz.

Bu Fotoğrafta Kaç Tane Üçgen Var?

Hadi kendiniz test edin. Basit zeka testi internette kısa sürede büyük bir ilgi gördü. Zeka testinin cevabını 2. sayfada bulabilirsiniz.

Kerimcan Durmaz'ın Estetiksiz Hali

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın estetik yaptırmadan önceki halini gösteren fotoğrafları ortaya çıktı.

​Tebeşirle Kara Tahtaya Çizilmiş Şahane Çalışmalar

Bu sınıf güzel sanatlar fakultesi sınıfı değilse bu işte bir terslik var demektir, yetenekli çizer öğrencilerden birbirinden şahane kara tahta çizimleri

Dünün İlginç Anları

Dün internette en çok neler paylaşıldı, işte dünün ilginç kareleri

10 Minik ama büyük bilgi

Okunması, öğrenmesi, kulağına küpe yapılması ve paylaşılması gerekli, minik ama büyük bilgiler

GÜNÜN ENTERESAN kareleri

Ülkemizden ve dünyadan etkileyici, ilginç, komik, düşündüren kareler sizlerle.