enteresan.com LogoReveal Lighting Işıklandırma Sistemi

Sıradışı bir abajurla tanışmaya hazır olun!
Reveal Lighting Işıklandırma Sistemi

Reveal Lighting ışıklandırma sistemi, alınmak istenen ışık miktarını ayarlayabilmek içini kullanıcının lambayla tamamen etkinleşmesini gerektiren, sanatsal bir iç mekan ışıklandırma sistemidir. Bu harika tasarım, doğanın ve bitkilerin yaşamın iç katmanlarını nasıl ortaya çıkardıklarını ve değişen mevsimlerle ışıklara karşı, bitkilerin nasıl uyum sağladıklarına dair araştırmaları temel alan bir tasarım çalışmasıdır. Bu harika tasarımlı lambanın fermuarı açılarak, lambanın spiralleri yere doğru dökülmeye başlarken, lambanın biçimi de oldukça fazla değişerek, ışığı açığa çıkarma oranını da oldukça yakından etkiliyor ve değiştiriyor. Bu mükemmel tasarım, bir lambanın görsel olarak aydınlatıcı olabilmesinin yanında, aynı zamanda da oldukça fonksiyonel olabildiği, etkileşimli ve aktif bir çevre oluşturabilmek için tasarlanmıştır.

Reveal Lighting Işıklandırma Sistemi

Reveal Lighting Işıklandırma Sistemi

Reveal Lighting Işıklandırma Sistemi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.