enteresan.com LogoRick Lee'nin dört mevsim plyboo masaları

T
Rick Lee'nin dört mevsim plyboo masaları

Rick Lee nin dört mevsim plyboo masaları

Tasarımcı Rick Lee'nin; New York'taki ICFF fuarında gösterimde olan, eğlenceyi çağrıştıran, 'Dört Mevsim' mobilya setlerini oluşturabilmek için, dijital fabrikasyon ve CNC (Bilgisayar destekli frezeleme makinesi) frezeleme sistemlerini kullanması ve kullanım tarzı, gerçekten oldukça hoş görüntüler ortaya çıkarmış. Yaşamın doğal döngülerine gönderme yapan, 'Dört Mevsim' mobilya serisi içindeki her bir masa, farklı bir şekle ve farklı bir yüksekliğe sahiptir. Ayrıca bu masalarda, yansıtmak istedikleri mevsimlere göre her biri farklı olan, plyboo'dan yapılmış ana gövdeden, CNC frezeleme sistemi ile çıkarılmış eşsiz ve harika desenler bulunuyor.
Bize göre içlerinde en favori olan çalışma, oldukça hoş görünen çorak arazilerdeki, ağaç dalı desenleri ile, 'Kış' adı verilen kahve sehpasıdır. Masalar kendi güzelliklerini tüm ihtişamları ile sergilerken; CNC frezeleme sistemi ile, masalardan oyularak çıkarılan parçaların, sergideki duvarlarda yeniden değerlendirilerek, farklı bir duvar sanatı şeklinde sergilenmesi de, ayrıca çok hoş bir düşünce olarak ortaya çıkıyor. CNC frezeleme sistemi ile çıkarılan bu parçalar daha önce, Rick Lee'nin batı kıyısı şovu olan 'Ourobus'ta, birbirleri ile birleştirilerek bölümlere ayırmak amacıyla kullanılmıştı. Bu harika, doğa dostu ve çevreci plyboo masalarında, neredeyse hiçbir şey ziyan edilmeden kullanılabiliyor. Bu da 'Dört Mevsim' mobilya serisindeki masaları, tüm yıl boyunca evimizin en güzel köşelerinde gönül rahatlığıyla kullanabilmemize olanak sağlıyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...