enteresan.com LogoRusların Ölümcül Sporu: Metroya Asılmaca

İstanbul Beyoğlu'na gidenler görmüştür. İstiklal Caddesi boyunca gidip gelen Tramvay'ın arkasında asılı bir çocuk vardır hep. Tramvay Taksim kalabalığında pek hızlı gidemez. Ancak Rusların arkasına asıldıkları metro trenleri öyle değil.
Rusların Ölümcül Sporu: Metroya Asılmaca

Metro Sörfü denilen bu yeni ekstrem spor Rusya'da giderek yaygınlaşıyor. Metroların arkasına takılan gençler seyir halindeyken kamera kaydı alıp sosyal ağlarda, video paylaşım sitelerinde yayımlıyor.

Rusların Ölümcül Sporu: Metroya Asılmaca

İster inanın ister inanmayın ama metro sörfü, treni son saniye yakalama çabasıyla ortaya çıkmış. Kapıları kapanan trene yetişemeyip, gidecekleri yere geç kalmak istemeyen gençler, metro trenlerinin arkasına asılıp öyle gitmeye başlamışlar.

Bir süre sonra hobiye dönüşen metro sörfünü yapanlar ayırt edici eldivenler, bazen de belirli kıyafetler giyiyorlar. Metro sörfüne meraklılar Facebook'taki topluluk sayfasına yazışıp buluşuyor ve trenlerin arkasında berberce tehlikeli yolculuklara çıkıyorlar.

1. Uluslararası Metro Sörfü Toplantısı (First International Metro Surfing Meeting)

Metro Sörfü: Aşırı Adrenalin Yaşamak İsteyen Gençlerin Yeni Tercihi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.