enteresan.com LogoRusların Ölümcül Sporu: Metroya Asılmaca

İstanbul Beyoğlu'na gidenler görmüştür. İstiklal Caddesi boyunca gidip gelen Tramvay'ın arkasında asılı bir çocuk vardır hep. Tramvay Taksim kalabalığında pek hızlı gidemez. Ancak Rusların arkasına asıldıkları metro trenleri öyle değil.
Rusların Ölümcül Sporu: Metroya Asılmaca

Metro Sörfü denilen bu yeni ekstrem spor Rusya'da giderek yaygınlaşıyor. Metroların arkasına takılan gençler seyir halindeyken kamera kaydı alıp sosyal ağlarda, video paylaşım sitelerinde yayımlıyor.

Rusların Ölümcül Sporu: Metroya Asılmaca

İster inanın ister inanmayın ama metro sörfü, treni son saniye yakalama çabasıyla ortaya çıkmış. Kapıları kapanan trene yetişemeyip, gidecekleri yere geç kalmak istemeyen gençler, metro trenlerinin arkasına asılıp öyle gitmeye başlamışlar.

Bir süre sonra hobiye dönüşen metro sörfünü yapanlar ayırt edici eldivenler, bazen de belirli kıyafetler giyiyorlar. Metro sörfüne meraklılar Facebook'taki topluluk sayfasına yazışıp buluşuyor ve trenlerin arkasında berberce tehlikeli yolculuklara çıkıyorlar.

1. Uluslararası Metro Sörfü Toplantısı (First International Metro Surfing Meeting)

Metro Sörfü: Aşırı Adrenalin Yaşamak İsteyen Gençlerin Yeni Tercihi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.