enteresan.com LogoSabit Telefon Hattı Kalitesine Sahip Cep Telefonu

Bu tasarım etrafta şarj aleti gibi dolanıyor.
Sabit Telefon Hattı Kalitesine Sahip Cep Telefonu

Bu tasarım etrafta şarj aleti gibi dolanıyor. göz alıcı bir tasarıma sahip olan cihaz iki fonksiyona sahip: telefonu saklamak ve şarj etmek. Diğer taraftan, ETNA direk olarak elektrik prizine takılan adaptörlede uyum sağlayabiliyor. Telefon endüksiyon aracılığıyla şarj edilebiliyor ve şarj adaptörü üzerindeki renk kodlu ışıklandırılmış halka şarj durumunu gösteriyor. Öte yandan, mobil şarj adaptörü ev yada ofiste sabit bir yere koyularak telefonu kapatmak için kullanılabiliyor. Şarj aletinin yardımıyla ETNA, günlük görevler ve yapılması gereken rutin işlemler için kullanılabilir. Cep telefonunu şarj aletine takmak, anahtarları, anahtar askısına takmak gibi artık günlük bir ayin halini alıyor.

Sabit Telefon Hattı Kalitesine Sahip Cep Telefonu

Sabit Telefon Hattı Kalitesine Sahip Cep Telefonu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.