enteresan.com LogoŞarj Eden Solar Perde

Solar perdesi sabahtan akşama kadar güneş enerjisini emerek hapsediyor ve bu sayede akşam dijital cihazlarınızı jarz edebileceksiniz .
Şarj Eden Solar Perde

Bu henüz gerçekleşmiş bir tasarım değil ancak gerçekleşse oldukça güzel olurdu diyebileceğimiz türden bir şey. Biraz Işık Güneş Enerjisi Saklama Sistemi'nin pratik uygulaması oldukça kolay. Muhteşem görünümlü Solar Perdenizi pencerenize asıyorsunuz ve batarya kutusunu da aşağıda bırakıyorsunuz. Gün içerisinde güneş enerjisini emen ve hapseden perde, geceleri elektronik eşyalarınızı şarj etmek için muhteşem bir yol oluşturuyor. iPod'unuzu ya da cep telefonunuzu USB port yoluyla bateri kutusuna taktığınız an şarj işlemi başlıyor. Oldukça güzel, değil mi?

Şarj Eden Solar Perde

Şarj Eden Solar Perde

Şarj Eden Solar Perde

Şarj Eden Solar Perde

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.