enteresan.com LogoSigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Sigara içmeki için kapalı alanlarda artık dışarı çıkmanıza gerek yok.
Sigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Görünüşe göre, hemen hemen dünyadaki her yerde, kapalı mekanlarda, restoranlarda ve hemen hemen tüm kulüplerde sigara içmek yasaklandı.Tabii tüm bunların hepsi oldukça pozitif gelişmeler, ancak kahvelerini, biralarını yada kokteyllerini yudumlarken sigara içmek isteyen insanların kararlarına da saygı duymak gerekiyor.Tabii ki sigara tiryakileri alışkanlıklarını gözeten Florian Brillet'in çalışmalarından oldukça memnun olacaktır.Smoker Bell, sigara tiryakileri göz önünde bulundurularak tasarlanmış.Smoker Bell,sigara tiryakilerini samimi bir havaya sokan ve hatta dışarıda sigara içiyorlarmış gibi rahat bir ortam sunan ayarlanabilir bir başlıktan oluşuyor.Tasarım, içecek sehpasına sahip ve mafsallı bir kolla duvara tutturulabiliyor.

Tasarımcı: Florian Brillet

Sigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Sigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Sigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Her Şey Göründüğü Gibi Değildir!

Gördükleriniz sizi yanıltabilir, hemen her şeye atlamamak lazım.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.