enteresan.com LogoSigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Sigara içmeki için kapalı alanlarda artık dışarı çıkmanıza gerek yok.
Sigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Görünüşe göre, hemen hemen dünyadaki her yerde, kapalı mekanlarda, restoranlarda ve hemen hemen tüm kulüplerde sigara içmek yasaklandı.Tabii tüm bunların hepsi oldukça pozitif gelişmeler, ancak kahvelerini, biralarını yada kokteyllerini yudumlarken sigara içmek isteyen insanların kararlarına da saygı duymak gerekiyor.Tabii ki sigara tiryakileri alışkanlıklarını gözeten Florian Brillet'in çalışmalarından oldukça memnun olacaktır.Smoker Bell, sigara tiryakileri göz önünde bulundurularak tasarlanmış.Smoker Bell,sigara tiryakilerini samimi bir havaya sokan ve hatta dışarıda sigara içiyorlarmış gibi rahat bir ortam sunan ayarlanabilir bir başlıktan oluşuyor.Tasarım, içecek sehpasına sahip ve mafsallı bir kolla duvara tutturulabiliyor.

Tasarımcı: Florian Brillet

Sigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Sigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Sigara İçmek İçin Dışarı Mı Çıkmak İstiyorsunuz?

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.