enteresan.com LogoSiyah-Beyaz Koltuk

Moda olmaya başlayan siyah- beyaz koltuklar gerçekten göz alıcı görünüyor.
Siyah-Beyaz Koltuk

Black&White mobilya, bugünlerde gitgide daha da moda olmaya başladı. Hem neden olmasın ki? Her şeye uyan klasik renkleriyle güzel ve göz doldurucu duruyorlar. Ayrıca modası geçmeyecek bir tarz sundukları da kesin bir gerçek. Max Koltyuk, Antonio Citterio'nun tasarımı ve basit, minimalist duruşu fakat bir o kadar da yaratıcı tarzıyla oldukça dikkat çekici. Siyah, koltuğa oldukça cesur bir duruş veriyor. Bunun dışında koltuk oldukça uysal görünüyor. Bu yüzden de sade ve zevkle döşenmiş bir iç tasarıma çok daha uygun olacaktır. Modern ve sade tasarımıyla bu koltuk sahiden de dikkat çekici. Arka kısmı da aynı bir şekeri andırıyor.

Siyah-Beyaz Koltuk

Siyah-Beyaz Koltuk

Siyah-Beyaz Koltuk

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.