enteresan.com LogoSiyah-Beyaz Koltuk

Moda olmaya başlayan siyah- beyaz koltuklar gerçekten göz alıcı görünüyor.
Siyah-Beyaz Koltuk

Black&White mobilya, bugünlerde gitgide daha da moda olmaya başladı. Hem neden olmasın ki? Her şeye uyan klasik renkleriyle güzel ve göz doldurucu duruyorlar. Ayrıca modası geçmeyecek bir tarz sundukları da kesin bir gerçek. Max Koltyuk, Antonio Citterio'nun tasarımı ve basit, minimalist duruşu fakat bir o kadar da yaratıcı tarzıyla oldukça dikkat çekici. Siyah, koltuğa oldukça cesur bir duruş veriyor. Bunun dışında koltuk oldukça uysal görünüyor. Bu yüzden de sade ve zevkle döşenmiş bir iç tasarıma çok daha uygun olacaktır. Modern ve sade tasarımıyla bu koltuk sahiden de dikkat çekici. Arka kısmı da aynı bir şekeri andırıyor.

Siyah-Beyaz Koltuk

Siyah-Beyaz Koltuk

Siyah-Beyaz Koltuk

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.