enteresan.com LogoSolarroll: Her Yere Götürebileceğiniz Güneş Enerjisiyle Çalışan Şarj Edici

Cep telefonunuzu, kameranızı veya laptopunuzu çevre dostu ve uygun bir alternatifle şarj etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz?
Solarroll: Her Yere Götürebileceğiniz Güneş Enerjisiyle Çalışan Şarj Edici

Cep telefonunuzu, kameranızı veya laptopunuzu çevre dostu ve uygun bir alternatifle şarj etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Brunton SolarRoll, güneş enerjisiyle çalışan çantaları ve sırt çantalarını gölgede bırakıyor ve yanınızda götürdüğünüz mobil cihazları takmak için bir elektrik çıkışı arama telaşından sizi kurtarıyor. Laptopları, cep telefonlarını, kameraları ve hatta araba bataryalarını kolayca şarj edebilmeniz için tek ihtiyacınız olan biraz güneş ışığı.

SolarRoll, uydu telefonlarından, video kameralara ve GPS cihazlarına kadar herşeye güç vermede kullanılan, 147 santimetre uzunluğunda yuvarlak bir güneş paneli. Görünüşe göre o kadar güvenilir ki ünlü dağcı Ed Viesturs, Himalayalar'daki Annapurna zirvesine tırmanırken yanına bu güneş pilini almış.

Bu inanılmaz derecede yararlı cihazın fiyatı 199 ila 499 $a arasında modele bağlı olarak değişiyor. Bu arada, cihazın ıslanma durumunda endişelenmeyin, su geçirmezdir. Ne kadar pratik değil mi?

Solarroll: Her Yere Götürebileceğiniz Güneş Enerjisiyle Çalışan Şarj Edici