enteresan.com LogoSon Bir Öpücük İçin Binlerce İnsan Bekledi

Dünyanın her yerindeki kadınlar için bu romantik bir olay olarak görülebilir.
Son Bir Öpücük İçin Binlerce İnsan Bekledi

Kadın bir jet uçakla ayrılıyor. Adam kadına olan aşkını tam da son dakikada fark ediyor. Uçağa binmeden önce kadına yetişebilmek için delice koşuyor, son bir öpücük alabilmek adına güvenlik noktalarını aşıyor. Son sahnede de çift mutlu sonlarına doğru elele ilerliyor. Yalnız bu bahsettiğimiz hikâyenin bir de romantik olmayan kısmı var. Ortaya çıkan güvenlik problemleriyle büyük bir uluslararası havaalanı kapandı ve binlerce yolcu saatlerce beklemek zorunda kaldı. İsmi verilmeyen Romeo, memurlardan birinin yerinden kalkmasını fırsat biliyor ve üzerinde beyaz montu olan kadını görebilmek için güvenlik bantlarının ilerisine geçiyor. Kadının uçağa binip binmediği bilinmiyor.

Son Bir Öpücük İçin Binlerce İnsan Bekledi

Son Bir Öpücük İçin Binlerce İnsan Bekledi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.