Spor

Kazanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Tekvando maçında rakibin yaptığı stratejiyi çözdükten sonra maçı böyle kazandı.

Hepsi Meraktan Kaynaklı

İnsanın başına ne geldiyse meraktan gelmiş. Bowling atışının sonunda unutamayacağı bir anıyla evine döndü.

Çılgın Türk Keops Piramidine Tırmandı

Birçok kişinin yapmaya cesaret edemeyeceği bir şeyi yaptı ve polisler tarafından tırmanması istenmeyen çılgın Türk Fatih Kömürcü, elinde kamerası kendini hem videoya aldı hem de bu zorlu yolda piramide tırmandı. Ancak sonrasında kendini nezarathanede bulunan genç, bir süre sonra serbest bırakıldı. Sizin için seçtiğimiz videoda gencin piramide tırmanış görüntülerini izleyebilirsiniz.

Spor Arabayı Geride Bırakan Efsane Golf Arabası

Birkaç saniye içinde tartışılmaz bir hıza ulaşan ünlü spor araba bir golf arabasının gerisinde kaldı. Bakanların inanmakta zorluk çektikleri görüntülerin yer aldığı videoyu sizin için seçtik. Siz de videoya tıklayarak bu efsane ve hız şampiyonu arabanın ve golf arabasının gösterdiği şaşırtıcı performansı görebilirsiniz.

Doğuştan Yetenekli Minik Boksör

Dünyaya adeta yumruk sallayarak boksör olmak için gelen minik bir sporcunun kızgın ve etkili yumruklarının yer aldığı videoyu sizin için seçtik. Videodaki küçük boksör adeta karşısındaki rakibini eziyor geçiyor. Videoya tıklayarak ilerinin büyük boksörünü izleyebilirsiniz.

Hiç Böyle Bir Spor Şekli Görmediniz

Kim demiş spor sadece spor salonunda yapılınca etkilidir diye! Sizin için seçtiğimiz videoda sporcu bir kadın alıyor eline birkaç tuvalet kağıdını ve başlıyor birbirinden harika harika egzersiz hareketleri yapmaya. Tuvalet kağıdı deyip geçmeyin, bu yöntemlerle evinizin salonunda bedavaya form tutacak ve fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız.

En Eğlenceli Zayıflama Yöntemi

İzleyin, hemen spora başlamak isteyeceksiniz. Adam bayanlardan daha kıvrak daha güzel oynuyor. :)

Evde 10 Dakikada Karın Kası Yapma Hareketleri

Karın kası hareketlerini yapmak ve fit görünmek için spor salonuna gitmenize gerek yok! Sizin için seçtiğimiz 10 dakikada evde karın kası videosu sayesinde siz de bir havlu yardımıyla spor yapabilir ve sıkı karın kaslarına sahip olabilirsiniz.

10 Temel Dövüş Tekniği ve Metodu

Kendinizi korumak ve gerektiğinde uygulamak için öğrenmeniz gereken dövüş tekniklerini anlatan videoyu sizin için seçtik. Kolay anlatımlı videomuza tıklayarak 10 temel dövüş tekniğini siz de öğrenebilir ve gücünüzü gerektiğinde karşınızdakine gösterebilirsiniz.

Üstün Yetenekli İnsanların Olağanüstü Hareketleri

Bu insanlar adeta birer yetenek abidesi! Her bir hareketini ağzınız açık izleyeceğiniz bu inanılmaz insanların inanılmaz artistik hareketlerini yapmak biraz cesaret istiyor. Sizin için seçtiğimiz videoya tıklayarak siz de bu harika anlara tanıt olabilirsiniz.

İzleyin, Hemen Spora Başlamak İsteyeceksiniz..

Müziğin ritmini duyunca ister istemez dans etmek isteyeceksiniz. Son zamanların en keyifli spor yapma şekli. Sizde bu müzik ile evinizde spor yapabilirsiniz.

15 Saniyede Hem Kahraman Hem Rezil Olan Kaleci

Kaleci 15 saniye içinde hem kahraman olmayı başardı hemde rezil olmayı başardı.