enteresan.com LogoStalker Chernobil Temalı Bir Bilgisayar

16 Yaşındaki Genç, Stalker Chernobil Temalı Bir Bilgisayar Yaptı
Stalker Chernobil Temalı Bir Bilgisayar

Sıfırdan yapması, yaklaşık bir yıllık bir süre alsa da bir Alman bilgisayar tutkunu, S.T.A.L.K.E.R oyunun Chernobil temasından esinlenerek titizce hazırlanmış bir bilgisayar kasası yapmayı başarmış. Sonuç olarak, kayarak açılan ve yok edilen güç santralinin iç kısmını görmenize olanak tanıyan, kayarak- açılır kapaklı Chernobil temalı bir bilgisayar olan "Unit 4" ortaya çıkmış. Galeride bilgisayarın yapım aşamasının ilk evrelerini ve son halini görebilirsiniz.

Stalker Chernobil Temalı Bir Bilgisayar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.