enteresan.com LogoStress'i Alıp Götüren İlginç Tasarım

Sweety elinize alıp biraz sıkın ve stresten kurtulun...
Stress'i Alıp Götüren İlginç Tasarım

Hepimiz her gün karşılaştığımız engeller ve farklı türde mücadeleler yüzünden bazen baskı hissederiz. Baskı çok fazla olduğunda, stresi yaşarız.Sweety, insanlara yaşadıkları stresin neden kaynaklandığını anlamaları konusunda yardımcı olan ve stresi yenmek için dostça ve sevimli bir yol sunan sanal bir karakter.Sweety, günün 24 saati size kulak veriyor.Gerçek yaşamdaki bir dostunuz gibi (ancak muhtemelen gerçek dostunuzdan daha iyi) her şeyinizi dinliyor ve görünmez bir rahatlama ve güzel grafik desenleriyle stresinizi analiz etmenize yardım ediyor. Maruz kaldığınız stresi açığa çıkararak, kolaylıkla ondan kurtulacak bir yol bulabiliyorsunuz.Grafik desenlerinin büyümesine dayanarak, Sweety aynı zamanda, yumuşak gövdesini elle hareket ettirerek oynayabileceğiniz, interaktif oyunlara da sahip.Baskı başladığında ve stres çok fazla arttığında, Sweety elinize alıp biraz sıkın ve stresten kurtulun.

Stress i Alıp Götüren İlginç Tasarım

Stress i Alıp Götüren İlginç Tasarım

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.