enteresan.com LogoStress'i Alıp Götüren İlginç Tasarım

Sweety elinize alıp biraz sıkın ve stresten kurtulun...
Stress'i Alıp Götüren İlginç Tasarım

Hepimiz her gün karşılaştığımız engeller ve farklı türde mücadeleler yüzünden bazen baskı hissederiz. Baskı çok fazla olduğunda, stresi yaşarız.Sweety, insanlara yaşadıkları stresin neden kaynaklandığını anlamaları konusunda yardımcı olan ve stresi yenmek için dostça ve sevimli bir yol sunan sanal bir karakter.Sweety, günün 24 saati size kulak veriyor.Gerçek yaşamdaki bir dostunuz gibi (ancak muhtemelen gerçek dostunuzdan daha iyi) her şeyinizi dinliyor ve görünmez bir rahatlama ve güzel grafik desenleriyle stresinizi analiz etmenize yardım ediyor. Maruz kaldığınız stresi açığa çıkararak, kolaylıkla ondan kurtulacak bir yol bulabiliyorsunuz.Grafik desenlerinin büyümesine dayanarak, Sweety aynı zamanda, yumuşak gövdesini elle hareket ettirerek oynayabileceğiniz, interaktif oyunlara da sahip.Baskı başladığında ve stres çok fazla arttığında, Sweety elinize alıp biraz sıkın ve stresten kurtulun.

Stress i Alıp Götüren İlginç Tasarım

Stress i Alıp Götüren İlginç Tasarım

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.