enteresan.com LogoSüpermen ve Harika Kadın'ın İlginç Düğünü

İlginç Bir Evlilik Töreni
Süpermen ve Harika Kadın'ın İlginç Düğünü

Tony Lucchese, sevdiği Sarah LaFore'ye evlenme teklifi etmiş ve bunun içinde bi yüzük almış. Sevgilisine yeşil elmas bir yüzük taktı. Fakat o taşın kriptoniti olduğunu söylediğinde ikiside bu konularla ilgili şakalaşmaya başladı. Aslında ikiside çizgi roman tutkunuda değildi. Düğünlerinin böle olup olmaması hakkında dalga geçerken bu düğün gferçek oldu. Sağdıçlar arasında Batmen, Hulk, Örümcek Adam, Aquaman ve Flash vardı nedimelerde ellerinde mızraklarıyla Amazon kadınlarına benzemişti. Bu düğün Portland'teki bir ambarda 1 Ağustos günü oldu. Sonunda Süpermen ve Harika Kadın evlendi.

Süpermen ve Harika Kadın ın İlginç Düğünü

Süpermen ve Harika Kadın ın İlginç Düğünü

Süpermen ve Harika Kadın ın İlginç Düğünü

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.