enteresan.com LogoSürat Teknesinin Havada Uçup Golf Alanına Düştüğü An

Havada süzülüp golf alanına düşen sürat teknesi !
Sürat Teknesinin Havada Uçup Golf Alanına Düştüğü An

Dün kontrolden çıkmış sürat teknesinin havada süzülüp golf alanına düşmesiyle korkudan panikleyen golfçüler, şans eseri olaydan yara almadan kurtuldular. Teknenin kaptanı, başka bir geminin yarattığı ve tekneyi rotasından saptıran dalgalar nedeniyle suya atlamak zorunda kalmış. Fransız turistler Claude Bieth ve Catherine Guillet, tekne kazası gerçekleşmeden önce golf oynamanın keyfini çıkarıyorlarmış. Bieth: "Tekne sanki ağır çekimde geldi ve bir kum tepesinde durdu. Motor dönmeye devam ediyordu fakat hemen kuma saplandı."dedi. Bir askeri helikopter bölgeye gelmiş, bir cankurtaran botu olay yerine yollanmış ve çevredeki tüm gemilere yardım sinyali gönderilmiş. Herhangi bir yara almayan teknenin kaptanı kısa bir süre sonra bulundu. Bu golf kulübü İskoçya'nın en prestijli kulüplerinden biri. Bu kulüp Temmuz ayında yapılacak İskoçya Açık Golf Turnuvası'na ev sahipliği yapacak. Bir kulüp sözcüsü şans eseri kimsenin yaralanmadığına dikkat çekerek bunun önemli olduğuna vurgu yaptı.

Sürat Teknesinin havada uçup golf alanına düştüğü an

Sürat Teknesinin havada uçup golf alanına düştüğü an

Sürat Teknesinin havada uçup golf alanına düştüğü an

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.