enteresan.com LogoTatillerde Evinize Kimi Davet Ediyorsunuz?

Bu tasarım hem konserve açacağı hem 30 ml'lik karıştırıcı hem de şişe kapaklarını açabilme özelliğine sahip.
Tatillerde Evinize Kimi Davet Ediyorsunuz?

Şu sıralar resmi tatil sezonu ve eminim birçoğunuz arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte hoşça vakit geçirebileceğiniz partilere ve etkinliklere katılacaksınız. Pekiyi neden Peggy'i tatil için evinize çağırmıyorsunuz? Peggy insan değil, Chetan Sorab tarafından üretilmiş bir tasarım. Peggy, parti ve aktiviteleri güzelleştiren harika işlevsel bir araç. Bu tasarım hem konserve açacağı hem 30 ml'lik karıştırıcı hem de şişe kapaklarını açabilme özelliğine sahip.

Tatillerde Evinize Kimi Davet Ediyorsunuz?

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?