enteresan.com LogoTayvan'daki Hello Kitty Hastanesi

Asya'da Hello Kitty, yayıldıkça yayılarak çok büyük bir fenomen halini aldı. Oysa Hello Kitty'nin anavatanı olan Kuzey Amerika'da markaya karşı aynı sevgi duyulmuyor.
Tayvan'daki Hello Kitty Hastanesi

Asya'da Hello Kitty, yayıldıkça yayılarak çok büyük bir fenomen halini aldı. Oysa Hello Kitty'nin anavatanı olan Kuzey Amerika'da markaya karşı aynı sevgi duyulmuyor. Tayvanlılar bu sevdayı bir adım daha öne çıkararak Hello Kitty temalı bir hastane yaratmış. Tayvan'da yer alan 3 milyon dolarlık doğum hastanesi 30 hasta kapasiteli ve her yanı Hello Kitty dekorları ile kaplı. Hemşirelerin bile önlükleri ve üniformaları bu temaya uygun olarak hazırlanmış. Yeni doğan bebekler de unutulmamış, tabii. Onlara da doğar boğmaz pembe/mavi bir Hello Kitty battaniyesi ve kedi bıyığı takımı hediye ediliyor.

Tayvan daki Hello Kitty Hastanesi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Bir Pakette 20 Sigara Olmasının Sebebi Buymuş.. Yuh Artık..!

Üsküdar Üniversitesi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Azer Bağırov, bir pakette 20 dal sigara bulunmasının sırrını açıkladı.

Evlilere Niçin Karı Koca Derler?

Evli insanlara neden karı koca denir, bir tahmininiz var mı? Yüzlerce yıldır devam eden bu geleneğin sebebini merak ettik ve sizin için araştırdık. İşte yanıtı.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...