enteresan.com LogoTek Kullanımlık Avize

Stuart Haygarth tarafından tasarlanan kullanıldıktan sonra atılabilen avize
Tek Kullanımlık Avize

Gözlerinizi ilk kez Stuart Haygarth'ın garip tasarımlarına diktiğinizde, zihninizde beliren ilk düşünce, renkleri biçimlerle bir araya getirmekteki, gözden kaçması imkansız olan harika yeteneğidir. Stuart Haygarth'ın en son tasarımı olan Disposable Chandelier avizesi de, bu kuralın dışında bir istisna olmuyor. 416 adet, kullanıldıktan sonra atılabilen plastik şarap şişesinden, mizahi bir şekilde üretilmiş olan bu avize, pembe bir flüoresan ışık kaynağı ile aydınlatılıyor. Aynı zamanda, 280 adet şişe ile yapılmış olan, biraz daha küçük versiyonu da bulunmaktadır. Bu harika parçanın ortaya çıkardığı atmosferin, lüks bir akşam yemeği için yeterli derecede şık olmasının yanında, pek alışıldık olmayan üretim süreci akşam yemeklerinden sonra yapılacak bir sohbet için, yeterli seviyede materyal içeriyor.
Hem Londra'da hem de Berlin'de uzun süre yaşamış olan Stuart Haygarth, 2004 yılından beri banalleşmiş ve her gün kullanılan nesnelerden, iç mekan tasarımları ortaya çıkarıyor. Fotografik canlandırma ve heykel çalışmaları alanında uzmanlaşmış olan Stuart Haygarth, Porsche ve MAC gibi oldukça büyük isme sahip firmalar için, bir çok ürünü değiştirip uyarladı.

Tek Kullanımlık Avize

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.