enteresan.com LogoTelevizyondan Bozma Koltuk

Bİr zamanlar televizyon olarak kullanılıyordu şimdi koltuk oldu !
Televizyondan Bozma Koltuk

Phil Garner'a ait bir tasarım olan bu koltuğun neden yapıldığını tahmin edebiliyor musunuz? Bir mimari dergisinde yayınlanan bu koltuk, bir zamanlar televizyonmuş. Bu ilginç fikir nereden ortaya çıkmış bilinmez ama özel bir tasarım olduğu kesin. Eski ev aletlerinin ne kadar ilginç ve güzel tasarımlara yol verebileceğinin açık bir göstergesi olan bu televizyon koltuk (hatta belki de televizyon koltuğu), eski eşyaları atarken bir kere daha düşünmemizi sağlayacak cinsten. Yani her şeyden sonsuza kadar kurtulmak gibi bir takıntınız yoksa eski televizyonunuzu belki siz de bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Ne dersiniz?

Televizyondan Bozma Koltuk

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.