enteresan.com LogoTelevizyondan Bozma Koltuk

Bİr zamanlar televizyon olarak kullanılıyordu şimdi koltuk oldu !
Televizyondan Bozma Koltuk

Phil Garner'a ait bir tasarım olan bu koltuğun neden yapıldığını tahmin edebiliyor musunuz? Bir mimari dergisinde yayınlanan bu koltuk, bir zamanlar televizyonmuş. Bu ilginç fikir nereden ortaya çıkmış bilinmez ama özel bir tasarım olduğu kesin. Eski ev aletlerinin ne kadar ilginç ve güzel tasarımlara yol verebileceğinin açık bir göstergesi olan bu televizyon koltuk (hatta belki de televizyon koltuğu), eski eşyaları atarken bir kere daha düşünmemizi sağlayacak cinsten. Yani her şeyden sonsuza kadar kurtulmak gibi bir takıntınız yoksa eski televizyonunuzu belki siz de bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Ne dersiniz?

Televizyondan Bozma Koltuk

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.