enteresan.com LogoTimeflex'i Olan Çocuk Kolunu Isırmaz!

Bu yeni nesil saatler çocukken kolu ısırıp saat varmış gibi davranmaya dayanan oyunları hatırlatıyor.
Timeflex'i Olan Çocuk Kolunu Isırmaz!

Timeflex i Olan Çocuk Kolunu Isırmaz!

Fotoğraf : www.yankodesign.com

Saat özellikle cep telefonlarının yaygınlaşmasından sonra önemini yitirmiş ve ikinci plana atılmış yarı mekanik yarı elektronik bir cihaz. İnsanlar cep telefonlarıyla neredeyse dünyadaki tüm saatlere anında ulaşabilirlerken hangi forma girerse girsin saatlerin önümüzdeki yıllarda gittikçe daha az kullanılacağını öngörebiliriz.

Timeflex i Olan Çocuk Kolunu Isırmaz!

Fotoğraf : www.yankodesign.com

Solovyovdesign ismindeki şirketin geliştirdiği Timeflex ise saatlere son bir şans verilmesi için adeta rica niteliğinde. Timeflex en azından kolda ağırlık yapmıyor, şık, dinamik, renkli, şeffaf vs. vs. Bu yeni nesil saatler çocukken kolu ısırıp saat varmış gibi davranmaya dayanan oyunları hatırlatıyor. Üstelik Timeflex ile saati sadece bileğinize değil vücudunuzun dilediğiniz bir yerine veya giyindiğiniz kıyafetin üzerine takabiliyorsunuz. Bu basit ama kullanışlı teknolojik ürüne şöyle bir bakıyorum da; yakın zamanda Çin'den son derece ucuza geleceğini tahmin etmek hiç de zor değil_

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.