enteresan.com LogoTimothy Schreiber'den E_Volve_Table

E_Volve_Table, masa tasarımında yeni bir çağın habercisi gibi.
Timothy Schreiber'den E_Volve_Table


E_Volve_Table, masa tasarımında yeni bir çağın habercisi gibi.Tasarım doğal akışkan desenlerden ve doğal olarak büyüyen biçimlerden esinlenmiş.Bu yaklaşım, sonradan en iyi şekilde ayarlanmış dijital yapı ve yapay zeka algoritmaları kullanan baştaki dijital modele çevrilmiş.Masayı taşımaya uygun bir hale getirmek için, bütünün tamamının alt bölümler içerisinde birbirinden ayrıldığı, parçaları takılıp çıkarılır hale getiren kollardaki organik, kemik biçimli bağlantılara özel ilgi gösterilmiş.
Tasarımcı: Timothy Schreiber

Timothy Schreiber den E_Volve_Table

Timothy Schreiber den E_Volve_Table

Timothy Schreiber den E_Volve_Table

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Dünyanın En İlginç Anneleri

Dünyanın en ilginç annelerin yaptıklarını okuyunca gerçekten çok şaşıracaksınız.