enteresan.com LogoTuhaf Bir Turist Mermezi

Cardrona Sütyen Çiti 2006 yılın'da 800'den fazla kadın iç çamaşırı rüzgara karşı duruyordu...
Tuhaf Bir Turist Mermezi

Cardrona Sütyen Çiti, Yeni Zelanda'nın en ilginç turistlik biriydi.Otago'da bulunan yer, kimileri için hayranlık uyandırıcı kimisine göre sıkıntı veren bir şeydi. Ünlü çit, 1999 Noel'inde dört sütyenle ortaya çıktı.Şubat ayının sonuna doğru Cardrona'da 60 sütyen vardı. Kısa sürede çamaşırlar buradan kaldırıldı ancak haberler hızla yayıldı ve 2000 senesine gelindiğinde çiti 200 sütyen kaplıyordu. Bir kez daha çamaşırlar aniden kayboldu ancak 2006'da 800'den fazla kadın iç çamaşırı rüzgara karşı duruyordu. Bölgenin yerlilerinin bir kısmı turistleri çektiği için çitten memnun, bir kısmıda kaba bulduğu için istemiyordu. Trafiği etkilediği düşünülen çitteki çamaşırlar bölge konseyi tarafından toplatıldı. Günümüzde bulunmasada Cardrona Sütyen Çiti hikayesi unutulacak gibi değil ve fotoğrafları hala bulunmakta.

Tuhaf Bir Turist Mermezi

Tuhaf Bir Turist Mermezi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.