enteresan.com LogoTüyleri Dökülen Penguen Özel bir Dalış Giysisine Sahip Oldu

Tüyleri Dökülen Özel Afrika Pengueni
Tüyleri Dökülen Penguen  Özel bir Dalış Giysisine Sahip Oldu

25 yaşındaki şık Afrika pengueni Pierre, alt bölgesindeki tüyleri dökülüyormuş bu yüzden suya dalarken ve yüzerken aşırı derecede üşüyormuş
Suda yaşayan memelilerin tersine, memelilerde sıcak tutmaları için yağ tabakaları bulunur, penguenler su geçirmez tüylerine güvenirler. Bu tüyler olmadan Pierre, suya girmek istemiyor, girdiğinde çok üşüyor ve sonunda sudan çıktığında arkadaşları suda oyun oynarken o, kenarda titreyerek onları seyrediyormuş. Peki, iyi kalpli insanlar napmış? Bu küçük arkadaşa özel bir dalgıç kıyafeti yapmışlar. Bu işe yaramış ve Pierre tekrar yüzmeye başlamış. Pierre'in tüyleri bu arada tekrardan çıkmaya başlamış ve doğal yollarla yüzmeye tekrar başlayacakmış. Merak edenlere duyurulur.

Tüyleri Dökülen Penguen  Özel bir Dalış Giysisine Sahip Oldu

Tüyleri Dökülen Penguen  Özel bir Dalış Giysisine Sahip Oldu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...