enteresan.com LogoTüyleri Dökülen Penguen Özel bir Dalış Giysisine Sahip Oldu

Tüyleri Dökülen Özel Afrika Pengueni
Tüyleri Dökülen Penguen  Özel bir Dalış Giysisine Sahip Oldu

25 yaşındaki şık Afrika pengueni Pierre, alt bölgesindeki tüyleri dökülüyormuş bu yüzden suya dalarken ve yüzerken aşırı derecede üşüyormuş
Suda yaşayan memelilerin tersine, memelilerde sıcak tutmaları için yağ tabakaları bulunur, penguenler su geçirmez tüylerine güvenirler. Bu tüyler olmadan Pierre, suya girmek istemiyor, girdiğinde çok üşüyor ve sonunda sudan çıktığında arkadaşları suda oyun oynarken o, kenarda titreyerek onları seyrediyormuş. Peki, iyi kalpli insanlar napmış? Bu küçük arkadaşa özel bir dalgıç kıyafeti yapmışlar. Bu işe yaramış ve Pierre tekrar yüzmeye başlamış. Pierre'in tüyleri bu arada tekrardan çıkmaya başlamış ve doğal yollarla yüzmeye tekrar başlayacakmış. Merak edenlere duyurulur.

Tüyleri Dökülen Penguen  Özel bir Dalış Giysisine Sahip Oldu

Tüyleri Dökülen Penguen  Özel bir Dalış Giysisine Sahip Oldu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.