enteresan.com LogoUzun Boylu Kardan Adam

Dünyanın en büyük kardan adamı...
Uzun Boylu Kardan Adam

Şimdi aklıma geldi de, adında zaten kar geçtiği için Olympia Snowe(kar), kardan adam tam da doğru bir terim değil. Olympia; Maine eyaletinin Bethel şehrinde doğdu, yaklaşık 38 metre boyuyla daha öncede Maine, Bethel'e ait dünya rekorunu kırmaya çalışıyor.Kaşları kayak takımlarından, dudakları kırmızıya boyanmış lastiklerden yapıldı ve 2 adet çam ağacıda kollarını oluşturuyor.Olympia Snowe, dağların kralı Angus'un 9 yıl önce Japonya'dan aldığı dünya rekoru unvanını onun elinden aldı.

Uzun Boylu Kardan Adam

Uzun Boylu Kardan Adam

Uzun Boylu Kardan Adam

Uzun Boylu Kardan Adam

Uzun Boylu Kardan Adam

Uzun Boylu Kardan Adam

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.