enteresan.com LogoVolksware Giyim Halısı

Bir dahaki sefere eski giysilerinizi bir yere bağışlayacağınız zaman, Volksware'n,n Silke Wawro alternatif yaklaşımını deneyin.
Volksware Giyim Halısı

Volksware Giyim Halısı

Bir dahaki sefere eski giysilerinizi bir yere bağışlayacağınız zaman, Volksware'n,n Silke Wawro alternatif yaklaşımını deneyin. Bu eski giysilerden yapılmış halı, bir insanın hayatı boyunca kullandığı kıyafetlerden yapılıyor. Bu halılar metreyle satılıyor dolayısıyla istediğiniz kadar sipraiş verip bu yumuşacık giysilerin ayaklarınızı çok kısa bir sürede ısıtmasına tanık olabiliyorsunuz.

Volksware'nin çalışmaları, çoğunlukla ve benzer şekilde önceden var olan nesneleri kullandıktan sonra, müşteriyi seçerek en özelleştirilmiş miktarlarda satışa sunulmasına dayanıyor. Onun çalışmalarını kendi websitesinden de takip edebilirsiniz.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı