enteresan.com LogoVücudunda En Fazla Dövme Olan Adam

Evet, o insan...
Vücudunda En Fazla Dövme Olan Adam

Yeryüzündeki en fazla dövmeye sahip olan adam ünvanıyla Guinnes Rekorlar Kitabında da yer alıyor.Sadece bir dövmeye sahip (kendi sözleri) ancak dövme tüm vücudunu kaplıyor (ağzının ve kulaklarının içini de kapsayacak şekilde) ve birden fazla katmana sahip.Çocukken her tarafı dövmeyle kaplı kadın ve erkekle ilgili düşünceleri olduğunu ancak ilk dövmesini yaptırana kadar onlardan biri olabileceğinin aklına gelmediğini söylüyor.

Lucky Diamond Rich, Yeni Zelanda'da doğdu, şu anda Avustralya'da elektrikli testere hokkabazlığı ve kılıç yutma gösterileri yapıyor.Dünyanın her tarafında tüm vücudunu dövmeyle kaplamak için 1000 saatten fazla zaman harcamış, ancak tatmin olmamış, ardından tüm vücudunu siyah mürekkeple kaplamaya karar vermiş.Şu anda, siyah üstüne beyaz desenler, beyazların üstüne de renkli desenler yaptırmayı düşünüyor.Sanırım, kendisinin de söylediği gibi bunun üzerinde çalışıyor.Kendi doğal dişlerini, gümüş olanlarla değiştirdiğinden bahsetmiş miydim?

Vücudunda En Fazla Dövme Olan Adam

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Kocasını Gizlice Takip Eden Kadın

Resimde gizlenen kadını bulabilir misiniz? Resimde hizmetçiyle flört eden adam basıldığının fakında değil çünkü karısı onu gizlice izliyor. Adamın karısının resimde nerede gizlendiğini bulabilir misiniz? Bulamadıysan 2. sayfada sorumuzun cevabını görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.