enteresan.com LogoWiFi Sinyallerinden Elektrik Üreten Şarj Aleti

RCA firması ilginç bir ürün geliştirdi.
WiFi Sinyallerinden Elektrik Üreten Şarj Aleti

Airnergy Charger adı verilen ürün çevredeki kablosuz ağların yaydığı WiFi sinyallerini topluyor ve bu sinyallerin içerisindeki enerjiyi elektriğe dönüştürüyor. İçerisindeki devre ile bu işlemi gerçekleştirebilen şarj aleti, ürettiği elektiriği cep telefonlarına aktararak cep telefonu bataryalarının dolmasını sağlıyor.

WiFi Sinyallerinden Elektrik Üreten Şarj Aleti

İçerisinde bir batarya barındıran Airnergy'yi cebinizde taşıyabiliyorsunuz ve etrafınızda WiFi ağlar bulunduğu sürece bu bataryayı şarj ediyor. Böylece ürünü cep telefonunuza istediğiniz an bağlayıp cep telefonunuzun bataryasının dolmasını sağlayabiliyorsunuz. Güneş ışığı ile çalışan şarj aletlerinin aksine geceleri de rahatça kullanabileceğiniz Airnergy'nin gücü, WiFi kaynağına yakınlık ve WiFi kaynaklarının sayısı gibi faktörlere göre değişiklik gösteriyor.

Eğer evinizde kablosuz bir modem varsa geceleyin ürünü, evinizin herhangi bir yerine koyduğunuzda sabah tam dolu bir taşınabilir batarya elde edebiliyorsunuz.

WiFi Sinyallerinden Elektrik Üreten Şarj Aleti

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Kocasını Gizlice Takip Eden Kadın

Resimde gizlenen kadını bulabilir misiniz? Resimde hizmetçiyle flört eden adam basıldığının fakında değil çünkü karısı onu gizlice izliyor. Adamın karısının resimde nerede gizlendiğini bulabilir misiniz? Bulamadıysan 2. sayfada sorumuzun cevabını görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.