enteresan.com LogoYaban Öküzleri Yeniden Dünyamızda

Yaban öküzleri, tarih öncesi mağara resimlerinde ölümsüzleştirilmiş ve Julius Caesar onların bu kaba gücü, fil gibi büyüklüklerine hayran kalmıştı.
Yaban Öküzleri Yeniden Dünyamızda

Ancak dodo kuşları, kürklü mamutlar gibi onların da nesli tükenmiş olsa da bu dev hayvanları hayata geri döndürme planları var. Bir zamanlar Avrupa ormanlarında koşturan bu dev hayvanlar dört yüz senedir görülmüyor. Bugün İtalyan bilim adamları modern genetik uzmanlığı ve seçici yetiştirme yöntemlerini kullanarak bir tona yakın ağırlığı olan bu hayvanı yeniden dünyaya getirebilmeyi umuyor. Bilim adamları, ilk defa yaban öküzlerinin genom haritasını yarattıklarını ve bu sayede nasıl bir hayvan yaptıklarını kesin olarak bildiklerini söylüyor.

Yaban Öküzleri Yeniden Dünyamızda

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.