enteresan.com LogoYağmur Altında Topuklu Rekor

318 kadın Manhattan'da yağmur altında koşuyor, bunun sebebi ise rekor kırmak !
Yağmur Altında Topuklu Rekor

Uzun topuklarıyla 318 kadın Manhattan'da yağmur altında koşuyor. 80 metrelik bu yarış, ince topuk yarışı değil. Amaç uzun topuklarla en çok koşan insan rekoruna imza atabilmek. 80 metrelik koşu ve ülke çapında yapılan yürüyüşlerin ilk hedefi, çocuk trafiğine dikkat çekmekti aslında. Daha sonra bu kadar insanın rekor için de bir araya gelebileceği düşünüldü. Böylece 318 kişiyle yeni bir rekor kırılmış oldu. Bir önceki rekor 265 kişiyle Avustralya'da kırılmıştı. Yarışma kurallarına göre tüm katılımcılar yüksek topuklu ayakkabılar giymek zorundaydı ve topukların uzunluğu en az 7 santim olmak durumundaydı. Her iki cinsten katılımcıların da yer alabildiği koşu, yalnızca 18 yaş kısıtlaması getirdi.

Yağmur Altında Topuklu Rekor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Dış Görünüşü Yüzünden Hor Görülen Hemşirenin Cevabı Olay Yarattı!

İşini iyi yaptıktan sonra insanların dış görünüşleri hiç önemli değildir ve bu konuda yorum yapmak da kimseye düşmez. Ama gel gelelim ki saçları renkli olan bir hemşireye tepki gösteren kişi gibi pek çok kişi var.. İşte bu renkli saçlı, dövmeli ve piercing taşıyan hemşirenin kendisini eleştiren market çalışanına olay yaratan cevabı!