enteresan.com LogoYaptığı Botu Bahçeden Çıkaramadı

Bir adam 9 metrelik rüyalarının botunu inşa etmek için yıllarını harcıyor fakat şimdi botun bahçeden çıkarılamayacak kadar büyük olduğunu fark ediyor...
Yaptığı Botu Bahçeden Çıkaramadı

Bir adam 5 yıl boyunca, arka bahçesinde bir bot inşa etti. Fakat botu dışarı çıkaramayacak kadar büyük yaptığını fark edince saçını başını yoldu. John Melling; 5 sene önce 9 metrelik trimaran yat inşa etmeye başladı. Fakat şimdi bot taşınamayacak kadar büyük durumda. Melling, botunun tekne kısmını tamamladı fakat artık bot bahçesine hapsolacak kadar büyük bir hale geldi. Melling, bu yatı karısı ve kendisinin denize açılıp eğlenebilmesi için yaptı. Melling; 'Bu yatı, ben emekli olduktan sonra, güneş ışığında biraz zaman geçirebileceğim Yunanistan'a götürecektik. Hatta onla yarışa bile katılabilirdim fakat şu anda bahçeden çıkarmak gibi bir problemle uğraşıyorum. Ölçüleri yanlış alıp, hareket ettiremediği bir botu olan bir salak değilim. Başından beri bu bot bittiğinden bahçeden çıkarırken problemler yaşayacağımı biliyordum. RAF St Mawgan; eskiden benim gibi insanlar için botları havaya kaldırarak olduğu yerden çıkarıyordu. Ama görünüşe göre artık bunu yapmıyorlar. Şimdi botu dışarı çıkarabilmek için çitleri yıkmam gerekecek.' dedi.

Yaptığı Botu Bahçeden Çıkaramadı

Komşuları ise Melling'in bir yat inşa ettiğini daha yeni farkına vardılar. Birkaç hafta önce, yatı geçenlerin görmesini engelleyen tente, güçlü rüzgârlar tarafından uçuruldu. Melling'in kasabasında yaşayan insanlar botu fark ettiğinde, karısına botu nasıl bahçeden çıkaracağı hakkında sorular sormaya başladılar. Şu anda Melling; arkadaşlarının yardımı ve bir çekici yardımıyla teknesini bahçesinden çıkarmayı umduğunu söyledi. Melling; 'Onu bir çekiciye yüklemek mümkün. Bu konuda bana yardımcı olacak birileri çıkarsa çok minnettar kalacağım. 8 Mayıs'ta gelecek olan bir çekici kiraladım. Dolayısıyla onu çıkarmak için herkesin yardımına ihtiyacım olacak. Eğer onu daha uygun, rahat bir alanda yapmak isteseydim; ben kendim üstünde çalışabilmek için bahçeye inmek yerine, kilometrelerce yol gitmek zorunda kalacaktım. Bu bana daha uygun geldi. Birkaç arkadaşımı botu kaldırabilmek için çağıracağım. Bu imkânsız gibi gözükse de, bot çok hafif olduğu için sanırım onu çekiciye yükleyebiliriz' dedi.

Yaptığı Botu Bahçeden Çıkaramadı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.