enteresan.com LogoYaramaz Yavru Köpek Oyuncak Oku Yuttu !

Yaramaz Köpeğin Sonu
Yaramaz Yavru Köpek Oyuncak Oku Yuttu !

Yavru köpeklerin yaramaz olduğunu ve herşeyi yediğini herkez bilir. Fakat bu yavru köpek sınırı fazlasıyla aşmış. 25cm'lik plastk oku midesine indirmiş. Sonradan bu açgözlülüğünden pişman olsada ok mide borusundan inmişti. Neyseki yaramaz yavru hemen ameliyata alındı ve ok çıkartıldı. Betty' nin sahibi 38 yaşındaki Emma Watson, 7 yaşındaki kızı Lilly-Jay'in oyunevinin kapısının açık kalması sonucu böyle bir şey olduğu düşünüyorlar. Şimdi yavru köpek sağlığına kavuşmuş.

 Yaramaz Yavru Köpek Oyuncak Oku Yuttu !

 Yaramaz Yavru Köpek Oyuncak Oku Yuttu !

 Yaramaz Yavru Köpek Oyuncak Oku Yuttu !

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.