enteresan.com LogoYarım Yumurtalığa Sahip Kadın Sağlıklı Bir Erkek Çocuğu Dünyaya Getirdi

Sadece yarım bir yumurtalığı olan ve oda düzgün bir şekilde çalışmayan Trudi Siviter; bebek sahibi olma umudunu kaybetmişti...
Yarım Yumurtalığa Sahip Kadın Sağlıklı Bir Erkek Çocuğu Dünyaya Getirdi

Genç yaşta rahim yolu kanseri geçirdikten sonra; iki ektopik hamilelik ve üç başarısız tüp bebek denemesinden sonra bayan Siviter ve kocası bir çocuk sahibi olmalarının imkansız olduğu düşünmeye başlamışlardı.
Doktorlarda rahminin alınmasına hazır olduğunda karar kılmışlardı.
Fakat ameliyat tarihinden üç ay önce; hamile olduğunu fark edince şok oldu. Bebek doktorları ve mutlu çift bunu bir mucize olarak adlandırdı.
Bayan Siviter 39 yaşında, 8 aylık hamileyken sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.
Alfie biraz küçük olmasının dışında sağlıklıydı.
Siviter; 'Bu bir mucize çocuk. Geçen Temmuz kendimi pek iyi hissetmiyordum ve kontrol için hastaneye gittim. Hamile olduğum belirlendi. Şimdi sarı saçlı, büyük mavi gözlü Alfie kucağımızda. Tıpkı babasına benziyor. Hamile olduğumu öğrendikten bir hafta sonra, kanama geçirdim ve az kalsın bebeğimi kaybediyordum. Hamileliğim esnasında sık sık hastaneye geldim. Doktor benimle oldukça ilgilendi ve sonunda Alfie doğdu. Evimizin neşe kaynağı ve geçenlerde geçirdiği soğuk algınlığı dışında sağlığı da çok iyi durumda. Hala şoktayım ama bu yaşadığım kesinlikle mükemmel bir şey. Buda gösteriyor ki hiçbir zaman asla dememeliyiz.' dedi.

Yarım Yumurtalığa Sahip Kadın Sağlıklı Bir Erkek Çocuğu Dünyaya Getirdi