enteresan.com LogoYarım Yumurtalığa Sahip Kadın Sağlıklı Bir Erkek Çocuğu Dünyaya Getirdi

Sadece yarım bir yumurtalığı olan ve oda düzgün bir şekilde çalışmayan Trudi Siviter; bebek sahibi olma umudunu kaybetmişti...
Yarım Yumurtalığa Sahip Kadın Sağlıklı Bir Erkek Çocuğu Dünyaya Getirdi

Genç yaşta rahim yolu kanseri geçirdikten sonra; iki ektopik hamilelik ve üç başarısız tüp bebek denemesinden sonra bayan Siviter ve kocası bir çocuk sahibi olmalarının imkansız olduğu düşünmeye başlamışlardı.
Doktorlarda rahminin alınmasına hazır olduğunda karar kılmışlardı.
Fakat ameliyat tarihinden üç ay önce; hamile olduğunu fark edince şok oldu. Bebek doktorları ve mutlu çift bunu bir mucize olarak adlandırdı.
Bayan Siviter 39 yaşında, 8 aylık hamileyken sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.
Alfie biraz küçük olmasının dışında sağlıklıydı.
Siviter; 'Bu bir mucize çocuk. Geçen Temmuz kendimi pek iyi hissetmiyordum ve kontrol için hastaneye gittim. Hamile olduğum belirlendi. Şimdi sarı saçlı, büyük mavi gözlü Alfie kucağımızda. Tıpkı babasına benziyor. Hamile olduğumu öğrendikten bir hafta sonra, kanama geçirdim ve az kalsın bebeğimi kaybediyordum. Hamileliğim esnasında sık sık hastaneye geldim. Doktor benimle oldukça ilgilendi ve sonunda Alfie doğdu. Evimizin neşe kaynağı ve geçenlerde geçirdiği soğuk algınlığı dışında sağlığı da çok iyi durumda. Hala şoktayım ama bu yaşadığım kesinlikle mükemmel bir şey. Buda gösteriyor ki hiçbir zaman asla dememeliyiz.' dedi.

Yarım Yumurtalığa Sahip Kadın Sağlıklı Bir Erkek Çocuğu Dünyaya Getirdi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı