enteresan.com LogoYaşamaya Alerjisi Olan Kız

Herşeye alarjisi olan küçük kız!
Yaşamaya Alerjisi Olan Kız

10 yaşındaki Molly Harrad'ın yalnızca bazı yemeklere karşı alerjisi yok, aynı zamanda insanlar tarafından yapılmış objeler de sağlığını bozuyor. Kilim üzerinde yürümek gibi basit bir şey bile alerjisini tetikleyebiliyor. Yediği bazı yemekler onu acılar içinde bırakırken, dokunduğu şeyler de derisinin ciddi bir şekilde kabarıp, kzıarmasına yol açıyor. Telefon ahizesini kaldırmak, bozuk para ellemek, ya da kalem tutmak bile cildinin tepki vermesine sebep oluyor. Alerjileri o kadar ciddi bir aşamada ki, Molly her zaman pamuk eldivenlerle dolaşıyor, hatta onlarla uyuyor.

Yaşamaya Alerjisi Olan Kız

Yaşamaya Alerjisi Olan Kız

Yaşamaya Alerjisi Olan Kız

Yaşamaya Alerjisi Olan Kız

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Korkunç Tümör

8 Korkunç Tümör vakası