enteresan.com LogoYemek Masasında Renkli Bir Macera

Çocuklarınız için ideal ve mükemmel tasarımlı yemek masası!
Yemek Masasında Renkli Bir Macera

Foodle, yemek masası başında oyalanan çocuklar için yepyeni bir tasarım. Bu setin içinde çatal, bıçak ve kaşık bulunmakta. Ancak bilindik yemek aletleri elinize geçecek tek şey değil. Öncelikle bu çatal, bıçak ve kaşığın arka kısmı renkli kalem. Ayrıca üzerine kâğıt konulabilecek düz bir parça da bu setle beraber geliyor. Puzzle oyunu şeklinde olan düz parçalar vardır fakat Foodle için her şey biraz daha farklı. Çocukların yaratıclıklarını geliştirmeleri için geniş bir alan sunan bu 'oyuncak' sayesinde yemekler artık o kadar da çekilmez olmayacak.

Yemek Masasında Renkli Bir Macera

Yemek Masasında Renkli Bir Macera

Yemek Masasında Renkli Bir Macera

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.