enteresan.com LogoYeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.
Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Bu kızları, yeni yıl mucizeleri olarak tanıtıyorlar. Bunun sebebini anlamak çok kolay. Çünkü Heidi, Annabelle, Hannah ve Jessica, İngiliz tıp tarihine geçtiler. İngiltere'nin ikişer tek yumurtadan çıkan ilk dördüzleri oldular. Bu olayın yaşanma ihtimali on milyonda bir. Dört minik kızları doğana kadar çift bebeklerinin dünyaya sağlıklı olarak gelebileceklerinden şüpheliydi. 35 yaşındaki Lisa ağlamaklı gözlerle bu bebeklere sahip olabilmek için pek çok şey yaşadıklarını fakat tüm hayal kırıklıklarının sonunda onları kucaklarına alabilmenin onlar için başlı başına bir mucize olduğunu belirtti. Bebekler tüp bebek yöntemiyle dünyaya geldi.Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Porsche Müşterisinin İnanılması Güç Şikayeti

Porsche firması, 1983 yılında otomotiv sektöründe yankı uyandıracak teknik donanıma sahip bir otomobille pazara girer.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...