enteresan.com LogoYeni Yıl Şakaları

Sürücüler sıklıkla şehir merkezinde araç park ederken sorun yaşar.
Yeni Yıl Şakaları

Özellikle de yeni yıl arifesinde bu durum kaçınılmazdır. Ancak Bristol'da bir araba sürücüsü yine aynı yere park etmemesi gerektiğini unutulmaz bir biçimde öğrendi. Volkswagen Golf'ün şaşkın sahibi, 2010 sabahı uyandığında arabasının yüzlerce renkli post-it kâğıdıyla dolu olduğunu gördü. Arabanın boş bırakılmış hiçbir yanı yoktu. Ön taraftaki ünlü VW işareti bile bu 'saldırı' sırasında kapatılmıştı. Ne sürücü ne de saldırganların isimleri verildi ancak ön camdaki not kâğıtlarından sürücünün adının Matt olduğu anlaşılıyordu. Aynı şekilde Warwickshire'da bir heykelin üzerine Homer Simpson karakterinin kılıfı geçirildi.

Yeni Yıl Şakaları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Kocasını Gizlice Takip Eden Kadın

Resimde gizlenen kadını bulabilir misiniz? Resimde hizmetçiyle flört eden adam basıldığının fakında değil çünkü karısı onu gizlice izliyor. Adamın karısının resimde nerede gizlendiğini bulabilir misiniz? Bulamadıysan 2. sayfada sorumuzun cevabını görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.