enteresan.com LogoYepyeni Bir Çeşit Fotoğraf Makinesi

Geleneksel fotoğrafları rafa kaldırmanın vakti geldi !
Yepyeni Bir Çeşit Fotoğraf Makinesi

Son yılların belki de en yaratıcı tasarımı bu. Matty Martin'den yumruk fotoğraf makinesi. Bu makine, kullanıcılarına kendi fotoğraflarını basma olanağı sunuyor. Üstelik makineye yumruk atarak. Bu tarz bir fiziksel temasla ortaya çıkan fotoğraf, dijital olarak da bilgisayara aktarılabiliyor. Yani elinizde hem 'kendi yaptığınız' fotoğraf hem de dijital bir fotoğraf olabilir. Elle tutulur hatıraların, yani geleneksel fotoğrafların rafa kalkması durumundan esinlenilerek yaratılan bu makine, hem fizikseli hem de dijitali birbirine bağlayarak ilginç bir sonuç ortaya çıkarmış oluyor.

Yepyeni Bir Çeşit Fotoğraf Makinesi

Yepyeni Bir Çeşit Fotoğraf Makinesi

Yepyeni Bir Çeşit Fotoğraf Makinesi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.