Yetenek

Çarpım Tablosu Öğrenmenin En Eğlenceli Hali

Çarpım tablosunu bu yöntem ile öğrenmek gerçekten çok eğlenceli görünüyor.

Kadın Yemek Yapa Yapa Robotlaşmış

Kadın ardı sıra yemek yaparak adeta robotlaşmış.

Gerçek ile Hayal Arasında Müthiş Oyun

İyi dost olduklarını düşündüğümüz iki genç gerçek ile hayal arasında harika oyunlar hazırlamışlar bizlere. Sizin için seçtiğimiz videoya tıklayarak siz de bu gerçek mi yoksa göz yanılması mı diyeceğiniz birçok şeyler dolu olan videoyu izleyebilirsiniz. Videoya bayılacaksınız!

Nusret'in Meşhur Et Kesme Videosu

Türkiye'den sonra neredeyse tüm dünyada meşhur olan et restoranları zincirinin sahibi olan Nusret sizler için bir etli yemek hazırlıyor. Nusret'in ünlü et kesme ve tuz atma yönteminin de yer aldığı videoyu sizin için seçtik. Tıklayın ve siz de etli bir yemeğin hazırlanışına tanık olun.

Kürekten Elektro Gitar Yapan Müzisyen Yeteneğini Konuşturdu

Kürekten elektro gitar yapılır mı demeyin! Müzik aşığı bir müzisyen almış eline bir küreği, birkaç gitar teli koyarak, doğru ses düzeneği ile kendisine oldukça kaliteli bir ses kalitesine sahip bir elektro gitar yapmış. Bu yetenekli arkadaşı bizden gönülden tebrik ediyoruz. Videoya tıklayın, ne dersiniz? Sizce de bu müzik kulağa çok hoş gelmiyor mu?

Havuzda İnanılmaz Hareketler Yaptı

Havuzdayken dışarı çıkar gibi yapan ancak sonrasında oldukça şaşırtıcı ve güzel bir gösteriye başlayan kız bakın bu güzel manzara eşliğinde izleyenlere adeta şov yapıyor ve yapılması güç hareketleri sıralıyor. Videomuzu izleyerek siz de bu harika hareketleri görebilirsiniz.

Aksiyon Filmlerde Nasıl Dublaj Yapılır?

Aksiyon dolu bir macera filminde, bir adam koşuyor ve arkasından da başka adamlar kovalıyor. Bu adamın dublajını ise sessiz bir odada filmi izleyen bir adam yapıyor. Filmdeki karakterin yerine geçerek oynamaya çalışan adam bakın nasıl ilginç bir şekilde dublaj yapıyor.

Çocuk Fazıl Say'ın Şaşırtan Performansı

Türk klasik batı müziği piyanisti ve bestekarı olan Fazıl Say'ın 1978 yılında henüz 8,5 yaşındayken çıktığı ve Zuhal Olcay'ın sunduğu ve ünlü sanatçıların da katıldığı TRT'nin 23 Nisan programında sergilediği performans, Fazıl Say'ın daha o yıllarda, ilerde ne kadar başarılı bir müzisyen olacağını müjdeler nitelikte.

Balonlar ile Yapılan 10 Şaşırtıcı Şey

Rengarenk balonları alarak birbirinden değişik deneyler yapan bir adam bize balonların ne kadar farklı şekillere sokulabileceğini gösteriyor. Sizin için seçtiğimiz videoya tıklayarak siz de balonlarla ilgili bir çok değişik şeyi öğrenebilir ve bunları evde sevdiklerinize veya varsa çocuklarınıza uygulayabilirsiniz.

Para Kaybetme Numarası

Sihirbazlık numaralarından biri olan para kaybetme numarasının nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz? Arkadaşlarınız arasında sizi oldukça popüler yapacak olan para kaybetme numarasını öğrenmek için sizin için seçtiğimiz videoyu adım adım izleyebilir ve siz de bu numarayı yapabilirsiniz.

Kibritle Yapılan Efsane Numaralar

Kibrit ve kibrit kutusu ile yapılabilen sizi çok şaşırtacak birbirinden ilginç ateş yakma numaralarını anlatan videoyu sizin için seçtik. Evde tek başınıza denememenizi önerdiğimiz bu değişik kibrit numaralarını öğrenmek için paylaştığımız videoyu izleyin.

Kaşık Bükme Numarası Nasıl Yapılır?

Sihirbaz olmak isteyenler buraya! Sizin için harika bir kaşık bükme numarası videosu hazırladık. Kolay anlatımlı videomuzu izleyerek adım adım kaşık nasıl bükülür öğrenebilir ve arkadaşlarınıza bu numarayı yapabilirsiniz. Haydi o zaman videoya başlayalım.