enteresan.com LogoYılbaşı Sonrası Bırakılan Sevimli Hayvanlar

Köpekleri Koruma Birliği'nin çıkardığı "Bir köpek bir ömür içindir, yalnızca yeni yıl için değil," sloganının çıkması üzerinden otuz sene geçmiş olmasına rağmen köpek, kedi ve hatta hamster yavruları hâlâ hediye olarak veriliyor ve sonuçlar güzel olmuyor.
Yılbaşı Sonrası Bırakılan Sevimli Hayvanlar

Bu can sıkıcı fotoğraflarda da görüldüğü üzere yüzlerce masum hayvan yeni yılın hemen ardından terk ediliyor. İngiltere'nin her yerindeki merkezlere gün içerisinde pek çok zayıf hayvan geliyor ve her biri de sevgi ve bakıma muhtaç. Cambridgeshire'daki RSPCA Block Fen Hayvan Merkezi'nden Jackie Williams, "Bu sene en kalabalık başlangıçlarımızdan birini yaptık," dedi. İşte sevgi dolu bir yuvanın hayalini kuran birkaç sevimli hayvan.


Yılbaşı Sonrası Bırakılan Sevimli Hayvanlar

Yılbaşı Sonrası Bırakılan Sevimli Hayvanlar

Yılbaşı Sonrası Bırakılan Sevimli Hayvanlar

Yılbaşı Sonrası Bırakılan Sevimli Hayvanlar

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.