enteresan.com LogoYoganın Faydaları

Hint egzersiz ve meditasyon sanatı Yoga, kasları kuvvetlendirebiliyor, konsantrasyonu geliştirebiliyor ve ruhsal anlamda insanın kendini iyi hissetmesini sağlıyor.
Yoganın Faydaları

Bu özelliklere bir yenisi daha eklendi: Hapisten çıkmanıza yardımcı oluyor! Hindistan'ın merkezindeki Madhya Pradesh hapishane görevlileri, üç aylık bir yoga kursunu tamamladıkları takdirde suçlulara cezalarında indirim yapılacağı müjdesini verdi. Üç ay için her mahkûm güneşi selmalayacak, köpek duruşu yapacak, ağır nefes egzersizlerine katılacak ve sonunda hapisten 36 gün daha erken çıkma hakkına sahip olacak. Gwalior Hapishanesi görevlilerine göre 400 mahkûm şu an bu programın içerisinde yer alıyor ve 68 mahkûm için de çoktan cezaî indirim uygulandı.

Yoganın Faydaları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.